Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Як зробити теплу підлогу своїми руками?

Електрична тепла підлога буває різних різновидів і може монтуватися на різних етапах будівельних робіт і під всілякі види підлогових покриттів. Самостійний монтаж будь-якої з систем електропідлоги можливий. Однак, є ряд особливостей, які необхідно враховувати для встановлення тієї чи іншої системи.

 

Найбільшого поширення набули кабельні системи обігріву, а саме: гріючий кабель і нагрівальний мат. І не дарма. Адже, вони виробляються понад 80 років і показали високу ефективність і надійність. Родоначальником подібних систем електричного обігріву, є компанія Nexans з Норвегії. Головна відмінність між кабелем і матом - в способі монтажу. Кабель, найчастіше укладається в шар цементно-піщаної стяжки. Рідше - в плитковий клей. Зверху нагрівального дроту, який залитий в стяжку, можна змонтувати будь-який з видів підлогового покриття - кахель, ламінат, паркет, лінолеум та інші. Безсумнівна перевага кабелю - значно доступніша вартість в порівнянні з матом. Однак, є ряд особливостей, які необхідно враховувати при самостійному монтажі. В першу чергу - правильний вибір кроку укладання. Якщо мова йде про використання електричної підлоги, в режимі комфортного обігріву, найчастіше кабель монтується з кроком 10 сантиметрів, при його потужності порядку 15 ват на погонний метр. У випадку, коли кабельна електрична підлога, буде основним джерелом тепла, рекомендується крок укладання 7.5 або 10 сантиметрів, в залежності від його потужності і співвідношення площі монтажу до всієї площі приміщення.

 

Гріючий мат являє більш готове рішення, яке змонтувати самостійно максимально просто. Це завдяки тому, що технічно - це тонкий нагрівальний кабель, який зафіксований на синтетичній сітці. До того ж, сітка має самоклеючу основу. Необхідно ретельно очистити від пилу бетонну основу підлоги і прогрунтувати її. В подальшому, зафіксувати мат і покласти зверху керамічну плитку. Нагрівальні мати виробляються різної потужності, що дозволяє застосовувати їх в різних режимах, а також в приміщеннях різного ступеня утеплення.

 

Незалежно від того, на чому ви зупинили свій вибір, на нагрівальному кабелі або маті, необхідно дотримуватися ще деяких простих правил. Перше - резистивний нагрівальний кабель або мат, не можна укорочувати, обрізати. Як кабель так і мат виробляються в широкому асортименті за довжиною і площею. Ви можете підібрати саме те, що вам потрібно. Крім того, після монтажу перевірити цілісність гріючої жили, шляхом вимірювання опору і зіставлення його з заявленим виробником показником.

 

 

Нагрівальні мати

від 210 грн

замовити зараз

Терморегулятори

від 499 грн

замовити зараз

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"