Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Як вибрати теплу підлогу відгуки?

Електрична тепла підлога може забезпечувати, як комфортний підігрів підлогового покриття, так і бути єдиним джерелом тепла в приміщенні, квартирі, будинку або офісі. Для кожного окремого випадку, необхідно правильно підібрати систему, виходячи з режиму експлуатації, виду підлогового покриття, рівня тепловтрат. На даний момент, на ринку представлено два типи систем, робота яких заснована на різних принципах, а саме: резистивний кабель або інфрачервона плівка.

 

У першому випадку, мова йде про нагрівальний кабель або гріючий мат. Кабель, як правило, монтується в шар цементно-піщаної стяжки, товщиною від 30 до 50 міліметрів. Він виробляється різної потужності, в перерахунку на один погонний метр. Змінюючи крок укладання, можна отримати необхідну потужність, достатню для використання такої електричної підлоги в різних режимах і в комбінації зі всілякими покриттям для підлоги. Так, наприклад, якщо тепла підлога буде єдиним джерелом тепла, його потужність повинна становити не менше 150 ват, на квадратний метр. Рекомендується, щоб кабель був покладений з таким кроком, котрий дозволить отримати потужність близько 170-180 ват, на квадратний метр.

 

Якщо мова йде про обігрів холодних приміщень (балкон, лоджія, веранда) бажано щоб потужність електропідлоги була не менше 180 ват, на квадратний метр. Типом кабельної електричної теплої підлоги, який заслужено отримав популярність, є нагрівальний мат. Технічно, це той же резистивний нагрівальний кабель, тільки більш тонкий, який закріплений на синтетичній самоклеючій сітці. Товщина мату від 1.5 міліметра. Завдяки подібній компактності, його можна використовувати в тих приміщеннях, де неможливо підвищення рівня фінішної поверхні підлоги. Гріючий мат монтується безпосередньо в шар плиткового клею, на готову стяжку. За рівнем надійності - обидва види систем аналогічні, оскільки повністю виконані на заводі, в різних довжинах або площах. Відгуки клієнтів, які змонтували подібні системи, це підтверджують. Важливо лише, дотримуватися нескладних рекомендацій, при їх укладанні.

 

Інфрачервона плівка, набула широкого поширення, в першу чергу, завдяки доступній ціні. Однак, є певні обмеження, щодо її використання. В першу чергу, варто враховувати, що вона укладається виключно сухим способом, під ламінат або паркет. Монтаж в шар будівельної суміші - заборонений. Це пов'язано з тим, що дана система не володіє 100% герметичністю, оскільки всі з'єднання здійснюються під час монтажу

 

 

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"