Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Як вибрати теплу підлогу під стяжку?

Електрична тепла підлога виробляється різних різновидів. В тому числі, для монтажу різним способом і під всілякі підлогові покриття. В стяжку, рекомендується встановлювати кабельну електричну підлогу. Це може бути як гріючий кабель, так і нагрівальний мат. Найчастіше монтується нагрівальний кабель. Він виробляється в різних потужностях, в перерахунку на один погонний метр - від 10 до 20 ват. Монтується з використанням металевої монтажної стрічки, яка попередньо кріпитися до основи підлоги. Стрічка, дозволяє укласти кабель з фіксованим кроком, кратним 2 або 2.5 сантиметрам, в залежності від типу стрічки.

 

З урахуванням передбачуваного режиму використання, крок укладання нагрівального дроту може становити від 7.5 до 12.5 сантиметрів. Найбільш часто зустрічаємлю ситуацією, є, та коли електрична тепла підлога є додатковим джерелом тепла і в якості фінішного підлогового покриття обрана керамічна плитка. У цьому випадку найбільш оптимальним кроком монтажу, є 10 сантиметрів і потужність кабелю близько 15 ват, на погонний метр. Рекомендована товщина стяжки, повинна бути в межах 30 міліметрів. Якщо кабельна тепла підлога, буде використовуватися в якості єдиного джерела тепла, при частоті укладання в 10 сантиметрів, рекомендована потужність в перерахунку на один погонний метр - 18-20 Вт.

 

Зверху стяжки, в яку змонтовано гріючий провід, можна встановлювати різне підлогове покриття - керамічну плитку, ламінат, паркет, лінолеум та інші. Однак, найкращим видом покриття, в даній ситуації, є керамічна плитка. При монтажі її на плитковий клей, призначений для спільної експлуатації з теплою підлогою, можлива експлуатація в різних температурних режимах. На відміну від ламінату або паркету, які мають обмеження, щодо максимальної температури нагріву. Найчастіше, це не більше 28-19 градусів С. Уважно ознайомтеся з рекомендаціями виробника, щодо температурного режиму експлуатації.

 

Для того щоб електрична тепла підлога, максимально ефективно виконувала свої завдання, необхідно щоб приміщення було добре утеплено. В першу чергу, основа підлоги. Як мінімум, це знизить витрати на експлуатацію такої системи. В окремих ситуаціях, коли приміщення має високі тепловтрати, теплої підлоги може бути недостатньо для його обігріву або підтримки комфортної температури підлоги. Дізнатись більш детальну інформацію ви можете зателефонувавши нам або лишивши заявку на сайті.

 

 

Hemstedt німеччина

Гарантія - 20 років

замовити зараз

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"