Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Як вибрати теплу підлогу під плитку?

Питання, щодо особливостей облаштування електричної теплої підлоги, під керамічну плитку, є найбільш часто зустрічаємими. У даній ситуації, використовується один з видів кабельного електричної теплої підлоги: нагрівальний кабель або гріючий мат. Як кабель, так і мат, виготовляються у вигляді готових до монтажу комплектів, певної довжини або площі. І це є однією з переваг подібних систем, оскільки завдяки цьому вони мають герметичність і високу надійність.

 

Нагрівальний кабель, може мати різну потужність, в перерахунку на один квадратний метр - від 10 до 20 ват. У більшості випадків, він укладається в шар цементно-піщаної стяжки товщиною від 3 до 5 сантиметрів. Фіксується за допомогою монтажної стрічки (металевої або ПВХ), попередньо закріпленої на бетонній основі підлоги. Змінюючи крок монтажу нагрівального кабелю можна отримати різну потужність на один квадратний метр. Достатню, як для комфортного підігріву підлоги так і для використання подібної системи в якості єдиного джерела тепла в приміщенні. Виготовляється, також, тонкий нагрівальний кабель, який можна укладати в шар плиткового клею.

 

У виробництві гріючого мату, використовується та ж технологія, що і при виробництві нагрівального кабелю, тільки мат є більш зручним рішенням для укладання безпосередньо під кахель, в шар плиткового клею. Це пов'язано з тим, що конструктивно це самоклеюча синтетична сітка, на якій вже закріплений тонкий нагрівальний резистивний кабель. Виробляється в різних потужностях - від 150 до 220 ват, на один квадратний метр. Максимальна площа одного комплекту такої електричної теплої підлоги - 15 квадратних метрів.

 

Обидва варіанти, максимально ефективні, саме при використанні під керамічну плитку. Оскільки, кахель не має обмеження по температурі максимального нагріву, за умови що він укладений на спеціальний плитковий клей для теплої підлоги. На відміну від ламінату або паркету, котрі не рекомендується нагрівати до температур, що перевищують 28-29 градусів С.

Для управління електричною теплою підлогою, яка покладена під кахель необхідно використовувати терморегулятор - механічний або програмований. Механічний терморегулятор для теплої підлоги володіє базовим функціоналом - коліщатком вибору температури і кнопкою включення/вимикання. Програмований терморегулятор - дозволяє запрограмувати включення системи по графіку. Найбільш оснащенні моделі дозволяють управляти теплою підлогою зі смартфона.

 

 

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"