Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Як вибрати теплу підлогу під лінолеум?

У цій ситуації, може підійти будь-який з видів систем електричної теплої підлоги. Однак, необхідно враховувати етап ремонту, на якому передбачається укладання електричної теплої підлоги. А саме, чи передбачається заливка цементно-піщаної стяжки або дані роботи вже завершено.

 

У ситуації, коли ще передбачається облаштування стяжки, варто звернути увагу на кабельні системи електричної підлоги. Це може бути, як гріючий кабель, який монтується в шар цементно-піщаної стяжки, товщиною до 50 міліметрів, залежно від потужності кабелю і кроку монтажу. Або, можна зупинити свій вибір на гріючому маті, який можна укласти в шар тонкої стяжки, близько двох сантиметрів, поверх якої буде знаходитися лінолеум. Повертаючись до особливостей монтажу нагрівального кабелю, варто відзначити ще кілька нюансів. В першу чергу, варто визначитися з режимом експлуатації подібної системи. Якщо кабельна електрична підлога, буде використовуватися в режимі єдиного джерела тепла, потужність в перерахунку на один квадратний метр, повинна становити не менше 170-180 ват. Якщо мова йде про добре утеплені приміщеннях, потужність може бути нижче. У ситуації, коли електрична тепла підлога буде застосовуватися виключно, в режимі комфортного підігріву поверхні підлоги, потужність на один квадратний метр, може становити до 150 ват. Те ж стосується і нагрівальних матів. Вони виготовляються в різних потужностях - від 150 до 220 ват на кв. м. Знаючи передбачуваний режим експлуатації, можна правильно підібрати потужність електричної теплої підлоги.

 

Також, важливо зазначити, що нагрівальний кабель можна укласти в заздалегідь зроблені штроби і зверху розкласти лінолеум. Даний варіант, є відмінним і надійним рішенням при доступній вартості. Для даного рішення, можна вибрати бюджетний гріючий кабель GrayHot, Woks або Ryxon. Гарантія від виробника, на дані бренди становить від 15 років. У нашому магазині представлені рішення в різних цінових категоріях, із заводською гарантією.

 

Найбільш часто обговорюємим рішенням електричної теплої підлоги під лінолеум, є інфрачервона плівка. Це, в першу чергу, пов'язано з її доступною ціною. Однак необхідно щоб подібний монтаж проводився в сухому приміщенні, оскільки подібні системи не володіють 100% герметичністю. Також, потрібно захистити плівкову теплу підлогу від механічних пошкоджень, за допомогою гіпсоволкністої плити, покладеної між плівкою і лінолеумом.

Незалежно від типу обраної електричої підлоги, для управління нею необхідний терморегулятор для теплої підлоги. Використання електричної теплої підлоги, без терморегулятора - заборонено.

 

Нагрівальні мати

від 210 грн

замовити зараз

Терморегулятори

від 499 грн

замовити зараз

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"