Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Як вибрати теплу підлогу на лоджію?

Електрична тепла підлога може використовуватися в різних режимах, як для комфортного підігріву лише поверхні підлоги, так і в якості, єдиного джерела тепла в приміщенні. Для холодних приміщень, на лоджію, веранду, балкон рекомендується використовувати системи з невеликим запасом по потужності. Навіть якщо лоджія добре утеплена і має мінімальні тепловтрати, завдяки запасу по потужності систем, вона зможе максимально швидко нагріти повітря до бажаної температури. В цілому, можливе використання двох типів систем: кабельна тепла підлога і інфрачервона плівка.

 

Кабельні теплі підлоги, можуть бути в двох виконаннях - нагрівальний кабель або гріючий мат. Обидва варіанти, мають високу надійність і виробляються близько 90 років. Традиційно в країнах з холодним кліматом (Норвегія, Данія, Фінляндія) це одна з домінуючих систем опалення.

Отже, якщо у вас на лоджії буде ще заливатися стяжка, рекомендуємо зупинити свій вибір на нагрівальному кабелі. Він монтується в шар цементно-піщаної стяжки товщиною близько 3 сантиметрів. За потужністю, виробляэться в різних варіантах - від 10 до 20 ват на погонний метр. Для використання на лоджії радимо звернути увагу на більш потужні варіанти. Змінюючи крок монтажу, можна отримати різну потужність - від 100 до 200 і більше ват. Оптимальним типом підлогового покриття для лоджії, в поєднанні з електричною теплою підлогою, є керамічна плитка. Вона відмінно переносить великі температурні перепади. Наприклад, якщо вам необхідно швидко нагріти приміщення, за допомогою електричної підлоги - з керамічною плиткою нічого не станеться. На відміну від ламінату або паркету, які необхідно нагрівати плавно, різкий перепад температури подібного підлогового покриття призведе до його псування. Також, допускається монтаж, тонкого нагрівального кабелю безпосередньо в шар плиткового клею.

 

Наступним варіантом кабельної електричної підлоги, який можна використовувати на балконі - нагрівальний мат. Технологічно, як у випадку з гріючою кабелем, в його основі лежить технологія резистивного гріючого кабелю. Відмінність лише в тому, що тонкий кабель вже зафіксовано на самоклеючій синтетичній сітці. Завдяки цьому, товщина гріючого мату мінімальна.

 

У ситуації, коли стяжка залита і в якості підлогового покриття обрано ламінат, рекомендується використовувати в даному випадку нагрівальний кабель укладений в штроби або інфрачервону плівку. Плівкова тепла підлога монтується сухим способом безпосередньо під поверхню ламінату або паркету.

 

 

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"