Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Як вибрати теплу підлогу для дачі?

Електрична тепла підлога, є системою обігріву, яка може швидко монтуватися, а також використовуватися в різних режимах. Підібравши правильно потужність, електрична підлога, може бути як основним, так і додатковим джерелом тепла в приміщенні. Для вибору системи, яка буде відповідати режиму експлуатації та параметрам приміщення, необхідно визначитися з типом підлогового покриття і чи буде заливатися ще стяжка.

 

Важливо відзначити, що на ефективність системи, впливає наявність якісного утеплення. Найбільш поширеним варіантом, є екструдований пінополістирол, товщиною від 20 до 50 міліметрів, залежно від типу приміщення, що утеплюється. Так, наприклад, якщо мова йде про балкон, рекомендується використовувати екструдований пінополістирол товщиною не менше 50 міліметрів. Даний утеплювач монтується в шар стяжки або, як мінімум, відділяється тонкою стяжкою або шаром плиткового клею від самої електричної підлоги.

 

Відносно вибору самого виду електричної теплої підлоги. Найбільшого поширення набули кабельні системи обігріву, а саме: нагрівальний кабель і гріючий мат. Дані види систем, виробляються понад 80 років. Вперше, широкого поширення набули в країнах з холодним кліматом - Норвегії і Данії. Вони монтуються в шар будівельної суміші. У разі, з гріючим кабелем - він укладається в шар цементно-піщаної стяжки або в плитковий клей. Нагрівальний мат, монтується безпосередньо на готову стяжку, в шар плиткового клею. Як в першому так і в другому випадку, можливо підібрати кабельну теплу підлогу, для будь-якого режиму експлуатації - в якості єдиного або основного джерела тепла чи додаткового, комфортного підігріву підлоги.

 

Якщо електрична підлога, буде єдиним джерелом тепла в приміщенні, рекомендується щоб площа, на якій вона змонтована, щодо всієї площі, становила не менше 70%. Рекомендований вид підлогового покриття - керамічна плитка. Вона має гарну теплопровідність, а також, володіє хорошими теплоакумулюючими характеристиками. Використання інших видів підлогових покриттів, пов'язане з обмеженням по максимальній температурі нагріву, а також, діапазону зміни температур протягом доби. Так, наприклад, якщо в приміщенні була температура + 5 градусів С, і ви вирішили підняти її до 20 градусів, протягом години - ламінат або паркет швидше за все деформується. Керамічна плитка, яка покладена на плитковий клей, для теплої підлоги, збереже свій зовнішній вигляд.

 

 

Нагрівальні мати

від 210 грн

замовити зараз

Терморегулятори

від 499 грн

замовити зараз

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"