Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Як вибрати теплу підлогу Деві?

Асортимент теплої підлоги, який вмробляється під брендом Devi, включає кабель і нагрівальні мати. Кожне з рішень, розраховане на монтаж сухим способом, в стяжку або в плитковий клей, а також передбачає різний режим експлуатації і, відповідно потужність. Для того щоб правильно зробити вибір, необхідно визначитися з тим, в якому режимі буде використовуватися електрична тепла підлога - як основне або додаткове джерело тепла. У першому випадку, потрібно щоб теплова потужність перевищувала рівень тепловтрат. Найкраща ситуація, коли тепловтрати відомі, тоді можна підібрати потужність самої системи максимально точно. Однак, для цього необхідно здійснити енергоаудит приміщення, і отримати значення тепловтрат в ватах на один квадратний метр.

 

Якщо, тепловтрати невідомі, тоді рекомендується щоб потужність електричної підлоги, при її використанні в режимі єдиного джерела тепла, була від 170 ват, на один квадратний метр. Для холодних приміщень, з підвищеними тепловтратами потужність системи повинна бути порядку 200 ват на кв. м. Також, варто враховувати, що площа, на якій змонтована така система обігріву, повинна бути не менше 70% щодо всієї площі приміщення. У разі, якщо електрична підлога, буде використовуватися в режимі комфортного, додаткового підігріву, критерії щодо потужності та площі обігріву інші. Так, буде досить навіть близько 150 ват на один квадратний метр. Монтаж здійснюється в тих зонах, де потрібно підтримувати комфортну температуру підлогового покриття.

 

Який же вид теплої підлоги Devi, потрібно використовувати в тому чи іншому випадку. Якщо планується заливка стяжки, поверх якої буде змонтована керамічна плитка, рекомендуємо зупинити свій вибір на гріючому кабелі Deviflex 18T. Він може бути змонтований з кроком від 7.5 до 12.5 сантиметрів, в залежності від необхідної потужності такої системи. Таким чином, цей нагрівальний кабель, може застосовуватися як для комфортного, так і для основного обігріву приміщення. Також, виробляються менш потужні нагрівальні кабелі Devi Comfort 10T і Deviflex 10T. Вони можуть бути змонтовані в плитковий клей або в стяжку, поверх якої буде покладений ламінат або паркет.

 

Популярним різновидом теплої підлоги Деві, для монтажу в шар плиткового клею, під поверхню кахлю є нагрівальний мат. У компанії, Devi він виробляється двох стандартів - 150 або 200 ват на один квадратний метр. Відповідно, і даний варіант теплої підлоги, може застосовуватися для різних режимів експлуатації.

 

Також, виготовляється спеціальний мат, для монтажу сухим способом за ламінат або паркет, це Devidry. Він поєднує в собі кілька властивостей - нагрівальний елемент, підкладка, утеплювач і звукоізолятор. Його товщина - 8 міліметрів.

 

 

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"