Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Як робити теплу підлогу в гаражі?

Електрична тепла підлога може застосовуватися в різних приміщеннях, в тому числі і в гаражі. Для того щоб правильно зробити вибір, необхідно визначитися з режимом використання та видом використовуємого підлогового покриття. У гаражах, найчастіше електрична підлога застосовується в якості джерела тепла, здатного підтримувати температуру повітря, на певному значенні. Відповідно, мова йде про використання теплої підлоги, як основного джерела тепла. З огляду на ймовірність наявності вологи на підлозі, найчастіше в якості підлогового покриття використовується керамічна плитка. Саме, кахель, є найбільш оптимальним варіантом, змонтованим поверх електричної підлоги.

 

Щодо вибору самого виду електричної теплої підлоги, яку можна змонтувати в гаражі. Рекомендуємо зупинити свій вибір на одному з видів кабельних гріючих систем: гріючий мат або нагрівальний кабель. Обидві цих теплих підлоги зроблені по технології резистивного нагрівального кабелю. Відмінність лише в способі монтажу.

 

Гріючий кабель, найчастіше встановлюється в шар цементно-піщаної стяжки, товщина якої становить від 3 до 5 сантиметрів. Завдяки тому, що провід може вироблятись в різних потужностях, а також шляхом зміни кроку укладання, можна отримати будь-яку потужність. Достатню, як для підігріву підлогового покриття, так і для обігріву всього гаража, в цілому. Так, наприклад, якщо електрична підлога, буде забезпечувати лише підігрів підлоги, її потужність становитиме в межах 130-160 ват, на квадратний метр. Якщо, стоїть завдання за допомогою теплої підлоги, підтримувати комфортну температуру повітря в приміщенні, рекомендується потужність від 170 до 220 ват, на квадратний метр. Все залежить, від параметрів приміщення і рівня його тепловтрат.

 

Другим видом кабельної електричної теплої підлоги, який набув широкого поширення, є гріючий мат. Він укладається безпосередньо на готову стяжку, в шар плиткового клею. Є хорошим варіантом, для ситуацій, коли цементно-піщана стяжка вже обладнана, а залишилося лише укласти кахель. Виробляється в різних потужностях, що дозволяє його використовувати в різних режимах: для комфортного або основного обігріву гаража.

 

Важливо відзначити, що ефективність системи електричної підлоги, в першу чергу, залежить від якості утеплення гаража. Найбільш часто зустрічаємими рішеннями, є екструдований пінополістирол або поліуретанові утеплювачі. Якщо у вас залишилися питання, щодо особливостей застосування електричної підлоги - зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті.

 

 

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Щоденно  з 9 до 20

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"