Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Як підключити теплу підлогу без терморегулятора?

Таке запитання, як правило, виникає в двох випадках. У першому - при бажанні заощадити, в той же час, припускаючи використання теплої підлоги в житлових приміщеннях, в яких є горючі матеріали: меблі, покриття для підлоги або її утеплювачі. У другому випадку - коли мова йде про відсутність можливості контролювати стан системи при тому, що вона повинна виконувати певні функції. Наприклад, розтаювати сніг у водостічній системі.

 

Отже, щодо використання побутової теплої підлоги, без терморегулятора. Як правило, мова йде про кабельні системи обігріву або інфрачервону плівку. Коротенько розглянемо принцип їх монтажу і роботи, для розуміння наслідків та можливості їх усунення, при експлуатації без терморегулятора. В основі будь-якої кабельної теплої підлоги, лежить технологія резистивного нагрівального кабелю. Для користувача, його принцип досить простий - кабель гріється весь час, коли на нього подано напругу. Чим довше період, протягом якого подається напруга - тим до більшої температури він може нагрітися. У різних виробників, цей показник різний і становить від 60 до 80 градусів С. Зрозуміло, що при такій температурі кабелю, може заподіятись шкода підлоговому покриттю і всьому тому, що на ньому встановлено. Для того, щоб цього не сталося, використовуються терморегулятори теплої підлоги. Вони оснащуються виносним датчиком температури підлоги, який встановлюватися в зоні, де змонтований нагрівальний кабель або мат. Таким чином, контролюється максимальна температура нагріву самого гріючого елемента і, відповідно, покриття для підлоги. Подібна ситуація, і в разі з використанням інфрачервоної плівки. Без регулятора температури, вона може нагрітися до 45-60 градусів С, в залежності від виробника.

 

Що стосується особливостей експлуатації систем сніготанення і анти обмерзання, ситуація трохи інша. Для організації подібних рішень, використовується два види гріючого кабелю - резистивний і саморегулюючий. У першому випадку, застосування терморегулятора є обов'язковим. Це може бути, як регулятор, укомплектований датчиком температури, або найбільш оснащені моделі - датчиком температури і вологості. У свою чергу, саморегулюючий кабель можна змонтувати без терморегулятора. Він починає нагріватися при температурах нижче нуля градусів С. Однак, для управління саморегульованим кабелем можна і змонтувати один з регуляторів, призначених для управління системами сніготанення та антизледеніння. Це підвищить ефективність системи, і знизить витрати на її експлуатацію.

 

 

Hemstedt німеччина

Гарантія - 20 років

замовити зараз

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"