Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Як підключити дві теплих підлоги до одного терморегулятора?

При виборі конфігурації електричної теплої підлоги, крім прагнення заощадити, що цілком виправдано, також необхідно керуватися параметрами приміщення і вибраного обладнання. Розглянемо в яких же випадках, можливе підключення двох контурів електричної теплої підлоги до одного терморегулятора.

 

В першу чергу, потрібно ознайомитися з характеристиками теплої підлоги і терморегулятора, щодо потужності. Найчастіше електрична тепла підлога має потужність від 150 до 200 ват на квадратний метр. Більшість регуляторів, дозволяють управляти системою, потужність якої не перевищує 3000 Вт. Відповідно, один терморегулятор може керувати електричною підлогою, змонтованою на площі від 15 до 20 квадратних метрів, в залежності від її потужності.

 

У ситуації, коли необхідно підключити до одного регулятора, кілька контурів електричної теплої підлоги, сумарна потужність яких перевищує величину в 3 кВт., потрібно використовувати магнітний пускач. Він встановлюється між самою електричною підлогою і регулятором. Досить часто, таке рішення є економічно невиправданим оскільки вартість самого магнітного пускача і робіт з його встановлення, перевищує вартість необхідних додаткових регуляторів. До того ж, якщо мова йде про істотну площу, на якій встановлено кілька контурів електричної теплої підлоги, саме використання для кожного з таких контурів окремого регулятора робить управління більш гнучким. До того ж, вартість експлуатації буде нижчою, оскільки не завжди є необхідність включати теплу підлогу на повну потужність, задіявши всі контуру.

 

Ще одним важливим моментом, який потрібно враховувати при підключенні двох і більше теплих підлог до одного терморегулятора - тепловтрати приміщень, що обігріваються. Якщо, наприклад, два нагрівальних мата встановлені в одному або декількох приміщеннях, з однаковими тепловтратами - використання одного регулятора буде виправдано. Якщо приміщення мають різні тепловтрати, наприклад ванна кімната і коридор - один з контурів електричної підлоги, може недогріватись або перегріватися. Це пов'язано з тим, що більшість терморегуляторів комплектується одним датчиком температури підлоги, який буде змонтований в одному з приміщень - з меншими або великими тепловтратами. У цій ситуації, рекомендується використовувати регулятор, який оснащений двома датчиками температури - двозонний терморегулятор Profitherm EX 02.

 

 

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"