Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Як обрати теплу підлогу кабель або мат?

На даний момент часу, представлений широкий асортимент різних теплих підлог, які можна монтувати під всілякі покриття. Найбільшого поширення, отримали кабельні електричні підлоги. Вони виробляються більше 80 років і за цей тривалий проміжок часу, зарекомендували себе, як надійні та довговічні системи. Завдяки тому, що кожен комплект кабельної теплої підлоги повністю збирається на виробництві, включаючи перехідну і кінцеву муфти, ці системи є герметичними. Важливо лише, обрати правильно систему, яка буде задовольняти вимогам приміщення і правильно її змонтувати. Відгуки наших клієнтів, а також досвід нашої команди, свідчить про те, що кабель і мат не поступаються один одному по надійності. Основна різниця в способі монтажу, етапі на якому це відбувається.

 

І так, якщо ще планується заливка цементно-піщаної стяжки, найкраще зупинити свій вибір на нагрівальному кабелі. Він фіксується, за допомогою заздалегідь закріпленої, до бетонної основи підлоги, монтажної стрічки. Залежно від того, чи буде система теплої підлоги основним або додатковим джерелом тепла, гріючий кабель монтується з різним кроком - від 7.5 до 12.5 сантиметрів. Оптимальний крок укладання, як правило - 10 сантиметрів. Також, кабель, виробляється в різних потужностях - від 10 до 20 ват на погонний метр. Що, в комбінації з різним кроком монтажу, може дати потужність від 100 до 200 і більше ват, на квадратний метр. Крім того, виробляється тонкий нагрівальний кабель, який можна монтувати в шар плиткового клею, на готову цементно-піщану стяжку.

 

У випадку, з нагрівальним матом, він укладається безпосередньо на готову стяжку, безпосередньо в шар плиткового клею. Також, досить часто він монтується в шар тонкої стяжки, під ламінат або паркет. Його безсумнівні переваги - мінімальна товщина і простота монтажу. Конструктивно, це самоклеюча синтетична сітка, із закріпленим на ній тонким нагрівальним кабелем. Товщина мату - не більше 5 міліметрів. У деяких виробників є мати, товщиною 3 міліметри. Завдяки чому, вони є ідеальним рішенням, для приміщень, де неможливо підняти рівень фінішного підлогового покриття. Наприклад, навіть якщо змонтувати найтонший нагрівальний кабель, за рахунок нерівномірності прилягання його до основи підлоги і додаткової висоті монтажної стрічки він буде займати більше місця, ніж мат.

 

Управління нагрівальним матом або гріючим кабелем здійснюється за допомогою терморегулятора для теплої підлоги: механічного або програмованого. Використовувати електричну теплу підлогу без терморегулятора заборонено.

 

 

Hemstedt німеччина

Гарантія - 20 років

замовити зараз

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"