Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Як класти плитку на підлогу Devi?

Для використання спільно з керамічною плиткою, можливе застосування двох типів електричних теплих підлог Деві. Це нагрівальний кабель або гріючий мат. В обох випадках, мається на увазі різний спосіб монтажу, з урахуванням конструктивних особливостей тієї чи іншої системи.

 

Якщо, наприклад, планується заливка цементно-піщаної стяжки, поверх якої буде покладена керамічна плитка, оптимальним варіантом буде нагрівальний кабель Deviflex 18T. Він фіксується за допомогою попередньо закріпленої монтажної стрічки. Крок монтажу може бути від 7.5 до 12.5 сантиметрів, в залежності від необхідної потужності на один квадратний метр. При заливці стяжки, в яку змонтована теплу підлогу, рекомендується використовувати демпферну стрічку, по периметру. Її товщина буде різною, залежно від габаритних розмірів і площі приміщення або кімнати. Товщина стяжки, повинна становити від 30 до 50 міліметрів. Чим більший крок монтажу, тим більшою може бути товщина цементно-піщаної стяжки. Однак, варто враховувати, що і теплова інерція подібної системи обігріву буде залежати від цього.

 

Для укладання кахлю, на електричну підлогу, необхідно використовувати спеціальний плитковий клей для теплої підлоги. Після укладання, кахлю, до першого включення, рекомендується щоб пройшло два тижні. Для того, щоб будівельна суміш набрала 100% міцності. Якщо мова йде про стяжку - потрібно почекати від трьох до чотирьох тижнів, в залежності від її товщини.

 

У ситуації, коли цементно-піщана стяжка вже облаштована, використовується нагрівальний мат Devicomfort. Він монтується, безпосередньо в шар плиткового клею, на рівну основу підлоги. Незалежно від способу монтажу кабельної системи обігріву, важливо щоб шар будівельної суміші або плиткового клею, були рівномірними без повітряних бульбашок.

 

Важливо, щоб основу підлоги було попередньо утеплено екструдованим пінополістиролом, пінопластом або керамзитом. Крім того, що це знизить рівень тепловтрат і витрати на експлуатацію системи, також зробить можливою її роботу в очікуваному режимі. Це в разі, якщо мова йде про такі холодні приміщення, як: балкон, лоджія, веранда.

 

Не рекомендується використовувати легко деформуємі утеплювачі на основі спіненого поліетилену. Внаслідок їх деформації можуть утворюватися порожнечі, при попаданні в які нагрівальний кабель перегрівається і виходить з ладу. Найкращим варіантом все-таки буде екструдований пінополістирол. Однак, сам нагрівальний елемент, не повинен лежати на утеплювачі. Між ними повинна бути стяжка або металева сітка.

 

 

Нагрівальні мати

від 210 грн

замовити зараз

Терморегулятори

від 499 грн

замовити зараз

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"