Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

+38 093 425 4380

головна

>

інструкції, огляди, статті

>

як встановити електопідлогу під ламінат

Як встановлюється тепла підлога під ламінат?

Залежно від типу обраної електричної теплої підлоги, можливо кілька варіантів, її монтажу. Як в шар будівельної суміші, так і сухим способом, на готову стяжку, під чистове покриття.

 

Якщо цементно-піщана стяжка, ще не облаштована, рекомендуємо звернути увагу на кабельну електричну підлогу. Перший тип - нагрівальний провід, який монтується безпосередньо в шар цементно - піщаної стяжки, товщиною від 3 до 5 сантиметрів. Попередньо, для зниження вартості експлуатації системи, рекомендуємо утеплити підставу.

 

У ситуації, якщо немає можливості залити шар стяжки товщиною від 30 міліметрів, рекомендуємо зупинитися на гріючому маті або тонкому нагрівальному кабелі. Перший, крім мінімальної товщини, також зручний для самостійного монтажу, завдяки вдалій конструкції. Провід закріплений на скловолоконній або синтетичній сітці, з самоклеючою основою.

 

Крім укладання гріючого елемента, необхідно правильно встановити виносний термодатчик. Він монтується, в герметичну гофру таким чином, що сам датчик знаходився в зоні обігріву, на глибину від 50 сантиметрів, рівно віддалено від гріючих жил.

Надалі, поверх підкладки, укладається ламінат. Зверніть увагу на рекомендації виробників, щодо максимальної температури нагріву ламінату або паркету. Як правило, це не більше 28 С.

 

Інша ситуація, коли стяжка облаштована та додатково підвищити рівень фінішного покриття немає можливості. В такому випадку, для обігріву застосовується інфрачервона плівка або спеціальні мати, для сухого монтажу (є в асортименті таких виробників Devi, Fenix, Arnold Rak). Плівкова тепла підлога монтується на підкладку під ламінат, збираючись в готову систему, за допомогою клем, проводів і бітумної ізоляції, на місці.

 

Сам гріючий елемент, необхідно гідро ізолювати, за допомогою поліетиленової плівки.

Інша ситуація з матами, для сухої установки під плаваючі покриття. Деякі з них поєднують в собі функції утеплювача, звукоізолятора та обігрівача. Також, їх повторна укладка займає мінімум часу, при збереженні працездатності системи.

 

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання або необхідно безкоштовно підібрати електричну теплу підлогу - заповніть нижче розташовану форму, замовте зворотний дзвінок - або зателефонуйте 044 228 0643.

Чекаємо на ваш дзвінок.

Миттєвий прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

ІНФОРМАЦІЯ

СЛУЖБА ПІДТРИМКИ

ДОДАТКОВО

ОТРИМУВАТИ АКЦІЇ

Акції

Новини

Підпишіться на розсилку про поточні акції

 

Гарантія

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Центр теплої підлоги, Україна розпродаж акції знижки