Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

+38 093 425 4380

головна

>

головна укр

>

інструкції огляди статті

>

як вибрати теплу підлогу 7

>

укладка плівкового обігріву в ванній кімнаті

Як змонтувати плівкову теплу підлогу у ванній?

Інфрачервона плівка не є оптимальний варіантом, для укладання під кахель, тим більше в приміщеннях з підвищеною вологістю.

 

У чому особливість?

Плівка, нарізається на місці, відповідно до розмірів зони обігріву. Також, всі клеми і з'єднання гріючих смуг, робляться майстром в момент монтажу. У зв'язку з чим, конструкція електричної підлоги не герметична. При монтажі під керамічну плитку, необхідно подбати про якісну гідроізоляцію, шляхом монтажу листового матеріалу (рекомендується використовувати гіпсоволокнисті плити), використання гідроізолюючих сумішей та матеріалів. Надалі - укладається кахель. У разі виходу з ладу, не виключено, що для відновлення працездатності доведеться знімати покриття  підлоги, що досить проблематично, у випадку з керамічною плиткою.

Більш правильним і ремонтопридатним варіантом, є кабельний обігрів (нагрівальний кабель або мат.)

 

Перший варіант - укладається в стяжку, товщиною від 30 до 60 міліметрів. Також, виготовляється тонкий провід, для укладання, безпосередньо плитковий клей.

 

Якщо цементно-піщане чистове стягування вже облаштовано - найкращим вибором, буде гріючий мат, який монтується в клей для плитки. Він є найкращим варіантом для швидкого укладання своїми руками, оскільки конструктивно являє самоклеючу сітку, на якій вже закріплений гріючий провід. Ймовірність помилитися з кроком установки - відсутня.

Також, на чистову стяжку під кахель, можна змонтувати, раніше згаданий, тонкий провід, зменшеної потужності. Важливо правильно підібрати його крок монтажу.

Ремонт дротової електропідлоги, відбувається локально, шляхом демонтажу однієї керамічної плитки.

 

Для того, щоб зробити правильний вибір електричної підлоги - зверніться до наших фахівців, для отримання безкоштовної консультації.

Крім того, радимо звернути увагу на утеплення основи підлоги, для мінімізації тепловтрат і підвищення ККД системи.

 

Якщо у вас виникли питання або необхідно безкоштовно розрахувати та підібрати електричну підлогу - замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте 044 228 0643.

Чекаємо на ваш дзвінок.

Миттєвий прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги", 2013