Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Терморегулятор для теплої підлоги де купити?

Терморегулятори для електричної теплої підлоги, виробляються різних модифікацій, залежно від режиму експлуатації, а також їхнього технічного функціоналу. У нашому магазині, представлено понад 50 моделей терморегуляторів для теплої підлоги - від найдоступніших механічних моделей до програмованих, з можливістю керування за допомогою мобільного телефону, віддалено.

 

Коротенько зупинимося, на основних характеристиках, найпопулярніших моделей та особливостях їхного застосування. Регулятор теплої підлоги, може управляти системою, яка є основним і єдиним або додатковим, і комфортним джерелом тепла. Будь-яка електрична тепла підлога має однакові можливості для її застосування і, власне, рекомендації, щодо вибору регулятора для різних типів систем - будуть однакові. Прості моделі регуляторів (механічні) рекомендується використовувати, для управління електричної підлогою, завдання котрої полягає в підігріві підлогового покриття, немає завдання підтримувати температуру повітря на певному рівні. Для даної ситуації, підійде механічний терморегулятор теплої підлоги, який комплектується виносним датчиком температури підлоги. Безсумнівна перевага таких регуляторів - доступна ціна. На терморегулятори, всіх виробників, представлених в нашому магазині, надається гарантія від 2 до 5 років.

 

У ситуації, якщо необхідно підтримувати температуру повітря в квартирі, будинку, офісі або будь-якому іншому приміщенні на певному значенні, рекомендується зупинити свій вибір на програмованому регуляторі теплої підлоги. Крім датчика температури підлоги, він комплектується, також вбудованим в корпус термодатчиком повітря. В налаштуваннях, необхідно вибрати тип датчика, показання якого, будуть орієнтиром для роботи системи. Програмовані терморегулятори, дозволяють запрограмувати, включення і виключення системи підігріву підлоги, за графіком. Найбільш сучасні моделі роблять доступним управління електричною підлогою, зі смартфона. Програмовані регулятори, звичайно, дорожче, порівняно з механічними. Однак, вони дозволяють мінімізувати витрату електричної енергії і таким чином скоротити витрати на експлуатацію системи.

 

Якщо у вас залишилися питання, щодо вибору електричної теплої підлоги або терморегулятора, для управління нею - залиште заявку на сайті або передзвоніть нам. Допоможемо підібрати саме той варіант, який буде відповідати вашим вимогам і параметрам приміщення.

 

 

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"