Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

+38 093 425 4380

головна

>

головна укр

>

інструкції огляди статті

>

як вибрати теплу підлогу 3

>

чи потрібен терморегулятор теплій підлозі

Чи потрібен терморегулятор для теплої підлоги?

Електрична тепла підлога, по суті, являє собою замкнутий електричний ланцюг, від протікання напруги по якому нагрівається струмопровідна жила (резистивний дріт) або паста (інфрачервона плівка).

Бувають ситуації, коли маючи на меті заощадити, встановлюють теплу підлогу, без керуючого терморегулятора. Найчастіше, подібні випадки зустрічатися при його використанні не за призначенням (обігрів тварин, створення саморобних опалювальних приладів та інші).

 

Що може статися в даному випадку?

Цілком невинна, але дорога, ситуація - вихід з ладу, в наслідок перегорання струмопровідної жили.

У разі з кабельними системами обігріву (мат, гріючий кабель), найчастіше можливий локальний ремонт, без необхідності зняття підлогового покриття. Але, багато що залежить від ступеня та серйозності пошкодження.

Для відновлення працездатності плівкового обігріву, потрібно демонтувати покриття!

Також, якщо електрична підлога змонтована, під покриття схильні до температурних деформацій (паркет, паркетна дошка або ламінат), існує ризик їх пошкодження або втрати зовнішнього вигляду. Оскільки, виробники багатьох подібних підлогових покриттів рекомендують обмежувати температуру встановленої електричної підлоги, на рівні 28 - 30 С.

При її використанні, без терморегулятора, поверхня може нагріватися до 50 - 60 С і більше.

 

Крім того, ймовірно, вигоряння або навіть загоряння покриття або технологічних перекриттів (ДСП або OSB), в наслідок нагрівання до 90 і більше градусів С.

Як цього уникнути?

Необхідно використовувати електричну теплу підлогу, виключно з терморегулятором.

Існує три типи регуляторів, за принципом включення/подачі напруги на гріючий елемент:

- відповідно до вимірів виносного датчика температури підлоги, який змонтований в обігріваємій зоні. Наприклад, якщо ви вказали, що необхідно підтримувати t на рівні 35 С, при досягненні цього значення, подача напруги на електричну підлогу, буде припинена. При охолодженні поверхні - відновлена. Як правило, використовуються для управління системами комфортного підігріву підлоги, коли важлива t поверхні (санвузол, ванна кімната, кухня, передпокій).

 

- відповідно до t повітря. Вимірювання відбуваються за допомогою датчика, який змонтований безпосередньо в корпусі терморегулятора. Алгоритм такий же, як і в попередньому випадку, за винятком того, що стоїть завдання підтримки t повітря в приміщенні, а не підлоги. Подібні регулятори використовуються для систем опалення, які застосовуватися в якості основного джерела тепла.

- інтервальне включення. Наприклад протягом 10 хвилин тепла підлога гріє, наступні 20 хвилин вимкнена. Подібні регулятори використовуються, коли неможливо дістати зі стіни, поломаний датчики температури підлоги або для технологічних потреб. Приклад - DEVIreg 527.

 

Наші фахівці допоможуть підібрати електричну підлогу, згідно конфігурації приміщення, а також відповідно до ваших побажань.

Миттєвий прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги", 2013