Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Тепла підлога який виробник краще?

Попри всю різноманітність вибору електричної теплої підлоги, легко підібрати саме ту систему, яка буде задовольняти вимогам приміщення і режиму експлуатації. Однак, який виробник теплої підлоги краще за відгуками наших покупців?

 

В першу чергу, варто відзначити, що незалежно від країни-виробника, електрична підлога буває двох основних видів: кабельна та інфрачервона. У першому випадку, мова йде про нагрівальний мат або гріючий дріт. Дана технологія заснована, на використанні резистивного гріючого кабелю. Вперше подібні системи були зроблені, понад 80 років тому, в Норвегії, компанією Nexans. В цілому, кабельна тепла підлога, незалежно від того гріючий мат це чи нагрівальний кабель, можна розділити на три основні категорії, за ціною: бюджетна, середня цінова категорія, преміальний сегмент.

 

У бюджетному сегменті, представлені кілька брендів, в тому числі вітчизняних: GrayHot, Interm. Зокрема, продукція GrayHot виробляється на українському заводі Одескабель. Гарантійні зобов'язання діють протягом 15 років.

 

В середньому ціновому сегменті, представлений широкий вибір кабельної електричної підлоги: Profitherm, Woks, Arnold Rak, Ryxon, Extherm, Fenix. З перерахованих брендів, зупинимося на деяких з них. Так, наприклад, під брендом Profitherm, представлена тепла підлога виробництва Польщі та України, із заводською гарантією 15 років. Woks - преміальний бренд заводу Одескабель, асортимент якого крім нагрівального кабелю і гріючого мату налічує, також і системи анти обмерзання і сніготанення. Гарантія - 20 років. Arnold Rak - німецький виробник, гарантія 20 років. Продукція цього бренду протягнути в багатьох країнах Європи. Ryxon - новий європейський бренд електричної теплої підлоги, з гарантією 20 років.

 

У преміальному сегменті, представлені такі виробники, як Nexans і Devi. Nexans, є першим брендом електричної підлоги, в світі. Гарантія - 20 років. Виробляється в Норвегії. У свою чергу, Деві, є другим в світі, по часу присутності на ринку кабельного обігріву, виробником. Гарантійні зобов'язання діють на протязі - 20 років. Вся продукція виготовляється на глобальному заводі в Польщі. З недавнього часу, бренд Деві, входить в структуру світового лідера на ринку інженерних систем, компанії Danfoss. На даний момент, асортимент обох виробників (Devi, Nexans) досить широкий: нагрівальний кабель, що гріючі мати, системи антизлединіння і сніготанення, обладнання для управління різними системами кабельного обігріву.

 

 

Hemstedt німеччина

Гарантія - 20 років

замовити зараз

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"