Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Тепла підлога інфрачервона як встановити?

Інфрачервона плівка, є досить популярним видом електричної теплої підлоги. В першу чергу, через доступну ціну. Однак, є деякі особливості її монтажу. В першу чергу, вони пов'язані з конструктивними характеристиками плівкового обігріву. Першочергово, важливо відзначити, що інфрачервона плівка монтується виключно сухим способом - під ламінат, паркет, лінолеум або ковролін. Встановлювати її в шар будівельної суміші (цементно-піщана стяжка або плитковий клей) - заборонено. Більш детально зупинимося на особливостях монтажу плівкової теплої підлоги, під кожен з видів підлогового покриття. Найбільш часто зустрічається варіант, коли поверх такої електричної теплої підлоги, укладається ламінат. Оскільки, сам ламінат захищає нагрівальний елемент від механічних пошкоджень, важливо лише подбати про захист від попадання вологи. Це робиться, за допомогою щільної поліетиленової плівки, яка розкладена поверх плівкової теплої підлоги, і по периметру зафіксована скотчем. Остаточно, пиріг підлоги, зі встановленим плівковим підігрівом, виглядає так: цементно-піщана стяжка, підкладка, інфрачервона плівка, поліетиленова плівка, ламінат. Самі клеми, за допомогою яких з'єднується плівка і провід живлення, ізолюються за допомогою бітумної ізоляції, яка йде в комплекті. Подібна схема монтажу і під паркет. У разі, якщо плівковий обігрів укладається під лінолеум або ковролін, необхідно подбати ще й про захист від механічних пошкоджень. Найбільш правильним є використання гіпсоволокнистої плити, покладеної поверх плівки. Вона, ж ізолює нагрівальний елемент від попадання вологи.

 

Які ж можуть бути альтернативні варіанти електричної теплої підлоги?

 

Найнадійнішим варіантом, є використання одного з видів кабельної теплої підлоги: нагрівального кабелю або мата. Обидва варіанти, монтуються в стяжку різної товщини, поверх якої може бути укладено будь-яке підлогове покриття. Однак, даний варіант не завжди можна реалізувати. Наприклад, в ситуації, коли вже залита стяжка і залишилося укласти підлогове покриття. В такому випадку, можна використовувати нагрівальний кабель, покладений в попередньо зроблені штроби. Для цього завдання, можна підібрати тонкий нагрівальний кабель, який представлений в широкому асортименті і в різних цінових категоріях.

 

Важливо відзначити, що фактором, який позитивно впливає на ефективність системи, є наявність попередньо утеплення основи підлоги. Найчастіше, мова йде про екструдований пінополістирол змонтований в шар стяжки.

 

 

 

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Щоденно  з 9 до 20

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"