Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Скільки терморегуляторів потрібно на теплу підлогу?

Для управління електричною теплою підлогою, застосовуються різні види терморегуляторів - від найпростіших механічних до найбільш технічно оснащених програмованих. Розглянувши технічні особливості використання регуляторів для електропідлоги, коротко зупинимося на принципах їх роботи. Будь-регулятор оснащується датчиком температури. Простий механічний - одним, датчиком температури підлоги. Програмований - двома, температури підлоги і повітря. Для різних режимів експлуатації теплої підлоги, використовується показник поточної температури одного з датчиків. Так, наприклад, якщо електрична підлога буде застосовуватись в якості комфортного підігріву підлогового покриття - використовується показник температури датчика підлоги. У ситуації, якщо тепла підлога буде основним джерелом тепла і головним її завданням буде підтримка температури повітря - ключовим показником буде, відповідно, температура повітря в приміщенні. Розуміючи це, важливо правильно підібрати модель терморегулятора, яка підходить під поточні умови експлуатації.

 

Відносно кількості терморегуляторів необхідних для управління електричної підлогою. В першу чергу, варто відзначити, що кожен регулятор має обмеження, щодо максимальної керованої потужності, як правило, вона перебуває в діапазоні від 3000 до 3700 Вт. Оптимальною ситуацією є та, коли один терморегулятор управляє теплою підлогою, яка знаходитися в одному приміщенні. Можливе підключення двох зон електричної підлоги, на один регулятор температури. Але, знову ж, бажано щоб ці два комплекти знаходилися в одному приміщенні. Якщо вони знаходяться в різних кімнатах, важливо щоб тепловтрати цих приміщень були однакові і передбачалась схожа інтенсивність їх використання. Так, наприклад, тепловтрати ванної кімнати, завжди нижче, ніж такий же показник у передпокої. Якщо, наприклад, змонтувати датчик температури підлоги в більш теплому приміщенні то, в більш прохолодному електрична підлога не даватиме бажаного тепла. Тому, рекомендується щоб тепла підлога в приміщеннях, що мають різне цільове призначення, інтенсивність експлуатації і, відповідно, тепловтрати - не об'єднувати на один терморегулятор.

 

Якщо, все-таки, необхідно щоб управління двома або більше контурами теплої підлоги, здійснювалося з одного регулятора, до того ж площа монтажу, і відповідно, потужність істотна - застосовується таке рішення. В розрив електричного кола, між контурами електричної підлоги і терморегулятором, монтується магнітний пускач необхідної величини.

 

Якщо у вас залишилися питання щодо вибору регулятора теплої підлоги, або самої електричної теплої підлоги - зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті. Допоможемо підібрати саме те рішення, яке відповідатиме вашим вимогам.

 

 

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"