Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Скільки коштує тепла підлога?

Наш магазин спеціалізується на продажі, монтажі і обслуговуванні електричних теплих підлог. Даний тип теплих підлог, представлений в широкому асортименті і ціновому діапазоні - від самих бюджетних рішень до преміальних, від провідних світових виробників. Конструктивно електрична підлога, буває двох типів: на основі резистивного кабелю або інфрачервоної технології. Перший варіант, застосовується для обігріву приміщень різного цільового призначення, вже більше 80 років. Спочатку, перша кабельна тепла підлога була зроблена компанією Nexans в Норвегії. За минулий час, асортимент подібних систем, доповнився продукцією різних виробників.

 

Відносно вартості. Ціна на найдоступнішу кабельну електричну підлогу, починається з 250 гривень, за квадратний метр. Мова йде про нагрівальний кабель від українського виробника GrayHot. Незважаючи, на доступну ціну, на дану систему, поширюється гарантія від виробника - 15 років. Гріючий провід, найчастіше, укладається в шар цементно-піщаної стяжки. Рідше - в плитковий клей. Крім ціни самої теплої підлоги, важливо її підібрати таким чином, щоб вона відповідала параметрам приміщення та режиму експлуатації. Від цього залежить, рівень майбутніх витрат на експлуатацію такої системи. Нагрівальний кабель, також представлений і в інших цінових категоріях. Так, наприклад, імпортні аналоги мають ціну від 500 грн. за кв. м. (Profitherm, Arnold Rak, Ryxon) до 600 і більше грн. за один квадратний метр (Nexans, Devi).

 

Наступним різновидом кабельної електричної підлоги, є нагрівальний мат. Він призначений для монтажу в шар плиткового клею або в тонку цементно-піщану стяжку під ламінат або паркет. Він також, виготовляється різними виробниками (вітчизняними, іноземними). Асортимент виробників аналогічний, подібному асортименту нагрівального кабелю. Ціна починається з 450 гривень за один квадратний метр (GrayHot). Середній ціновий діапазон представлений такими виробниками, як Woks, Ryxon, Arnold Rak, Profitherm - від 700 грн. за кв. м. Преміальний сегмент представлений такими виробниками, як Devi і Nexans - від 1200 гривень за квадратний метр.

 

Ще одним типом електричної підлоги, який отримав широку популярність, завдяки доступній ціні, є інфрачервона плівка. Варто відзначити, що вона монтується виключно сухим способом, під ламінат або паркет. Укладання в шар будівельної суміші заборонено. Ціна починається з 260 гривень за один квадратний метр,

 

Якщо у вас виникли питання, щодо вибору теплої підлоги або її комплектуючих - зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті.

 

 

Нагрівальні мати

від 210 грн

замовити зараз

Терморегулятори

від 499 грн

замовити зараз

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"