Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Скільки коштує електрична тепла підлога?

Електрична тепла підлога представлена в широкому асортименті, щодо її видів і цінових категорій. В першу чергу, варто зупинитися на її основних видах. А саме, електрична підлога, буває кабельною і плівковою. Кабельна електрична тепла підлога виробляється у вигляді нагрівального кабелю або гріючого мату. Нагрівальний кабель монтується в шар цементно-піщаної стяжки, товщиною від 3 до 5 сантиметрів. Також, у деяких виробників є тонкий провід, який можна змонтувати в шар плиткового клею. Мат, в свою чергу, призначений для укладання в шар плиткового клею, на готову стяжку. Відповідно, прораховуючи вартість того чи іншого варіанту, необхідно враховувати, також вартість будівельних робіт: утеплення основу підлоги, заливку стяжки і інших складових. Інфрачервона плівка, призначена для укладання безпосередньо на готову стяжку, під ламінат або паркет. Допускається її монтаж і під лінолеум або ковролін, проте необхідно подбати про організацію захисту від механічних пошкоджень. Як правило, це здійснюється за допомогою гіпсоволокнистої плити. Досить часто, більш бюджетним рішенням буде укладання поверх плівки ламінату, оскільки вартість лінолеуму і гіпсоволкністої плити, може бути вище.

 

Щодо вартості того чи іншого виду електричної теплої підлоги. Самим бюджетним рішенням є інфрачервона плівка, ціна якої починається з 250-260 гривень за кв. метр. Ціна, більш дорогих моделей, із суцільним нанесенням гріючого шару, може досягати 700 гривень. Ще раз, варто повторитися, що плівкова тепла підлога, монтується виключно сухим способом, під ламінат, паркет, лінолеум або ковролін. Укладання її в шар будівельної суміші заборонено.

 

У шар цементно-піщаної стяжки або плиткового клею, монтується гріючий кабель або нагрівальний мат. Ціна на обидві ці системи, в перерахунку на один квадратний метр, в першу чергу залежить від площі монтажу. Чим більше площа мату або довжина проводу - тим нижче їх ціна, в перерахунку на один кв. м. Так, наприклад, ціна нагрівального кабелю починається з 250 грн., за один квадратний метр, для вітчизняних виробників (GrayHot). Ціна за імпортні аналоги, починається від 500 грн., за кв. м. (ProfiTherm, Ryxon). Найбільш преміальні рішення, коштують від 600 грн., за один кв. м. (Nexans, Devi). Ціна, за один квадратний метр, гріючих матів, перебуває в діапазоні від 450 до 1200 гривень, за один квадратний метр. Як провід так і мат - призначені для укладання на площу від 0.5 до 20 квадратних метрів (один комплект).

 

 

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Щоденно  з 9 до 20

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"