Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Скільки електрики споживає тепла підлога?

До того, як навести конкретні показники потужності тієї чи іншої системи електричної підлоги, важливо зупинитися на можливих режимах її експлуатації. Адже саме виходячи з цього буде вибиратися потужність електричної теплої підлоги. Всього, може бути два режими експлуатації теплої підлоги - в якості додаткового, комфортного або єдиного і основного джерела тепла.

 

 У першому випадку, як правило, не має значення потужність системи, щодо її нижньої межі. Достатньо, мінімальної потужності теплої підлоги, в межах від 100 до 150 ват, на квадратний метр. Найчастіше, в подібних ситуаціях, використовується електрична підлога потужністю 150 ват, на один квадратний метр, якщо мова йде про кабельні системи обігріву. У ситуації з інфрачервоною плівкою - абсолютна більшість виробників, випускає її в одному стандарті потужності (220 ват, на кв. м.). Якщо електрична тепла підлога, буде використовуватися в режимі єдиного джерела тепла в приміщенні, її енергоспоживання повинно становити понад 150 ват на кв. м. Найчастіше це - від 180 до 200 ват, на один квадратний метр. Однак, для найкращого вибору системи електричної підлоги, рекомендується провести енергоаудит квартири або будинку. Таким чином, підібрати оптимальну потужність системи обігріву. Зустрічаються сучасні будинки, тепловтрати яких, трохи більше 50 ват на кв. м. Відповідно, в даній ситуації, буде достатньо електричної теплої підлоги з мінімальним рівнем споживання електроенергії.

 

Тепер, щодо потужності конкретних видів електричної теплої підлоги. В першу чергу, важливо відзначити, що вона буває двох основних видів, а саме: систем, які виконані на основі резистивного нагрівального кабелю або інфрачервона плівка. У першому випадку, мова йде про два типи систем - нагрівальний мат і гріючий кабель. Обидві з яких виробляються у вигляді готових до монтажу комплектів, певної площі або довжини. Вибір розмірів досить широкий - можна підібрати саме той комплект, який максимально підійде для вашої квартири або будинку. Потужність гріючого кабелю, становить від 10 до 20 ват, на один погонний метр. Змінюючи крок укладання, можна отримати потужність від 100 до 300 і більше ват на один кв. м. Провід, найчастіше укладається в шар цементно-піщаної стяжки. Рідше - в плитковий клей. У свою чергу, мат призначений для монтажу в плитковий клей або в шар тонкої цементно-піщаної стяжки. Його потужність становить від 150 до 220 ват, на квадратний метр. Як кабель, так і мат, є системами, які підтвердили високу надійність, протягом більш ніж 80 років. Важливо лише, правильно здійснити їх монтаж.

 

Якщо у вас залишилися питання, щодо вибору системи теплої підлоги - зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті. Передзвонимо і допоможемо підібрати оптимальний варіант.

 

 

Hemstedt німеччина

Гарантія - 20 років

замовити зараз

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"