Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Що таке електрична тепла підлога?

Даний тип систем обігріву, використовується понад 80 років, в країнах з холодним кліматом, таких як Норвегія і Данія. В останні десятиліття він, також, отримав широку популярність і в усьому світі. У чому ж причини популярності подібних систем?

 

В першу чергу, розберемо конструктивні характеристики і особливості застосування. Першим видом електричної теплої підлоги, який почав вироблятись - були кабельні системи обігріву, в основі яких лежить технологія резистивного гріючого кабелю. Принцип досить простий - він нагрівається, при протіканні по ньому напруги. Для того, щоб, нагрів був контрольованим, застосовуються різні терморегулятори, які оснащуються датчиком температури підлоги. Більш оснащені моделі маєть два датчика температури (підлоги і повітря), а також дозволяють керувати електричною підлогою зі смартфона або планшета.

 

Кабельні системи бувають двох типів: гріючий кабель і нагрівальний мат. Перший варіант призначений для укладання в шар стяжки, рідше - в плитковий клей. Мат - монтується в шар плиткового клею, безпосередньо під поверхню кахлю. Обидва види електричної підлоги, виробляються в різних розмірах і довжинах. За фактом, представляють готовий монтажний комплект, певної довжини або площі. Вибір розмірів, досить широкий і починається з монтажної площі в 0.5 квадратний метра і до 20 кв. м. Одним з нововведень, яке використовується при виготовленні кабельних систем обігріву - безмуфтове з'єднання дроту живлення і гріючої жили. Такий варіант використовують при виробництві систем Nexans. Саме ця компанія першою почала виробляти теплу підлогу.

 

Ще одним типом популярної електричної теплої підлоги, є інфрачервона плівка. Вона, як правило, виробляється в Кореї. Призначена для монтажу, сухим способом, під ламінат або паркет. Під дані види підлогових покриттів, також, може бути змонтована кабельна тепла підлога, залита тонким шаром стяжки, товщиною близько 10 - 15 міліметрів.

 

Важливо відзначити, що в залежності від режиму експлуатації (основне або додаткове джерело тепла), рекомендована потужність буде різною. Також, потужність майбутнього теплої підлоги, безпосередньо залежить від рівня тепловтрат. В даний момент, зустрічаються енергоефективні будинки з тепловтратами менше 70 ват на один квадратний метр. У даній ситуації, достатньо буде мінімальної потужності.

 

Варто відзначити, що електрична підлога є максимально простою в монтажі. На даний момент, можна підібрати комплект електричної теплої підлоги, в будь-якому бюджеті, з офіційною гарантією до 20 років. У нашому магазині представлено понад 20 виробників подібних систем.

Якщо у вас виникли запитання, щодо вибору та монтажу електричної теплої підлоги - залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам. Проконсультуємо і допоможемо підібрати оптимальний варіант.

 

 

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"