Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

+38 093 425 4380

Як розрахувати теплу підлогу під плитку?

Під керамічну плитку необхідно вибирати електричну підлогу, котра є герметичною, призначеною для експлуатації в приміщеннях з підвищеною вологістю. Також - допускається монтаж в шар будівельної суміші (стяжка або плитковий клей).

Даним вимогам відповідає кабельний обігрів (кабель теплої підлоги, нагрівальні мати).

Не підходить, для цих умов експлуатації, інфрачервона плівка. Оскільки вона позбавлена найважливішої характеристики - герметичності. Подібна система обігріву збирається на місці: все з`єднання та клеми не герметичні. Для того, щоб забезпечити захист від попадання вологи, потрібно якісно гідроізолювати гріючий елемент.

 

Кабельна електрична підлога, навіть найдоступніші моделі (від Grayhot до Nexans і Devi), виробляється у вигляді герметичних комплектів, відповідної довжини або площі.

Яким же чином розрахувату площу установки такого підігріву, під кахель?

 

Найважливіший момент - електрична підлога укладається на вільну від меблів, ванної, душової кабіни, предметів інтер'єру площу. Подібне правило діє для всіх приміщень.

Потрібно врахувати, що в залежності від поставленого завдання - потужності електричної підлоги, може бути недостатньо для обігріву ванної, кухні або санвузла.

 

Наприклад, якщо S кухні становить 10 кв. м., відсутні інші джерела тепла та підігрів монтується на площі 3 кв. м. - потужності системи буде недостатньо, для використання в якості основного джерела тепла. Для цієї ситуації, S обігріву, щодо загальної площі приміщення повинна становити не менше 70 - 80%. Також, потрібно правильно підібрати потужність, виходячи з режиму експлуатації, рівня тепло втрат.

 

Більш гнучким, з точки зору отримання, довільної потужності є гріючий кабель. Він укладається в шар цементно - піщаної стяжки, товщиною від 30 до 50 міліметрів. Також, випускаються моделі, для монтажу в шар плиткового клею. У будь-якому випадку, необхідно правильно підібрати крок укладання.

Більш простою електричною підлогою, для установки під керамічну плитку, є нагрівальний мат. Він має мінімальну товщину і монтується, безпосередньо. У шар клею для кахлю.

 

Для отримання додаткової консультації або безкоштовного розрахунку електричного підігріву підлоги - замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте 044 228 0643.

Миттєвий прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги", 2013