Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

+38 093 425 4380

головна

>

інструкції, огляди, статті

>

прорахунок електропідлоги під кахель

Як розрахувати теплу підлогу під плитку?

Під керамічну плитку необхідно вибирати електричну підлогу, котра є герметичною, призначеною для експлуатації в приміщеннях з підвищеною вологістю. Також - допускається монтаж в шар будівельної суміші (стяжка або плитковий клей).

Даним вимогам відповідає кабельний обігрів (кабель теплої підлоги, нагрівальні мати).

Не підходить, для цих умов експлуатації, інфрачервона плівка. Оскільки вона позбавлена найважливішої характеристики - герметичності. Подібна система обігріву збирається на місці: все з`єднання та клеми не герметичні. Для того, щоб забезпечити захист від попадання вологи, потрібно якісно гідроізолювати гріючий елемент.

 

Кабельна електрична підлога, навіть найдоступніші моделі (від Grayhot до Nexans і Devi), виробляється у вигляді герметичних комплектів, відповідної довжини або площі.

Яким же чином розрахувату площу установки такого підігріву, під кахель?

 

Найважливіший момент - електрична підлога укладається на вільну від меблів, ванної, душової кабіни, предметів інтер'єру площу. Подібне правило діє для всіх приміщень.

Потрібно врахувати, що в залежності від поставленого завдання - потужності електричної підлоги, може бути недостатньо для обігріву ванної, кухні або санвузла.

 

Наприклад, якщо S кухні становить 10 кв. м., відсутні інші джерела тепла та підігрів монтується на площі 3 кв. м. - потужності системи буде недостатньо, для використання в якості основного джерела тепла. Для цієї ситуації, S обігріву, щодо загальної площі приміщення повинна становити не менше 70 - 80%. Також, потрібно правильно підібрати потужність, виходячи з режиму експлуатації, рівня тепло втрат.

 

Більш гнучким, з точки зору отримання, довільної потужності є гріючий кабель. Він укладається в шар цементно - піщаної стяжки, товщиною від 30 до 50 міліметрів. Також, випускаються моделі, для монтажу в шар плиткового клею. У будь-якому випадку, необхідно правильно підібрати крок укладання.

Більш простою електричною підлогою, для установки під керамічну плитку, є нагрівальний мат. Він має мінімальну товщину і монтується, безпосередньо. У шар клею для кахлю.

 

Для отримання додаткової консультації або безкоштовного розрахунку електричного підігріву підлоги - замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте 044 228 0643.

Миттєвий прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

ІНФОРМАЦІЯ

СЛУЖБА ПІДТРИМКИ

ДОДАТКОВО

ОТРИМУВАТИ АКЦІЇ

Акції

Новини

Підпишіться на розсилку про поточні акції

 

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Гарантія

Центр теплої підлоги, Україна розпродаж акції знижки