Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

+38 093 425 4380

Яке покриття краще на теплу підлогу?

Електрична тепла підлога може монтуватися під будь-які види покриттів.

Однак, в залежності від типу обраного покриття, максимальна рекомендована потужність може бути обмежена.

 

Найбільш вдалим, є керамічна плитка, яку можна використовувати в комбінації з електричним підігрівом будь-якої потужності, не залежно від того чи використовується він, в режимі основного або комфортного обігріву.

 

Крім того, кахель володіє теплоакумулюючими характеристиками, що в комбінації з багатозонним приладом обліку електроенергії, сприятиме мінімізації витрат на експлуатацію системи.

Наступними видами покриття, які часто використовуються з електропідлогою - ламінат, паркет, паркетна дошка або натуральне дерево.

 

При монтажі підігріву підлоги, під дані типи покриттів, необхідно обмежити максимальну потужність системи на рівні 100 - 120 Вт/кв. м. або на температурі 28 С.

Деякі виробники вказують максимально допустимі значення температури, а також зазначають максимальне значення, на яке може змінюватися температура ламінату/паркету, протягом доби або кількох годин.

 

При установці, електричного підігріву між лагами дерев'яної підлоги, необхідно дотримуватися рекомендацій виробників, щодо технології монтажу, а також застосовувати малопотужний гріючий кабель. Проконсультуйтеся з нашими фахівцями!

Також, можливе використання лінолеуму в якості фінішного покриття.

Але, в даній ситуації необхідно звернути на інформацію, щодо можливості використання його з теплою підлогою, а також температурного режиму експлуатації.

 

Крім того, рекомендуємо обирати лінолеум з натуральних матеріалів.

Це важливо, оскільки, при нагріванні може утворюватися неприємний запах і виділятися небезпечні, для здоров'я, хімічні речовини.

Уважно ознайомитеся з інструкцією, а також рекомендаціями виробника.

 

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання або необхідно безкоштовно підібрати і розрахувати вартість електричної теплої підлоги - замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте 044 228 0643

Миттєвий прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги", 2013