ЦЕНТР ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ

Зв'язок:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

главная

>

головна

>

розрахунок

>

до 20%

ЗНИЖКА

від роздрібної вартості при

купівлі комплекту теплої підлоги*

* - асортимент уточнюйте у менеджера

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Данные получены.

Калькулятор теплої підлоги

1. Заповніть форму.

2. Запропонуємо найвигідніший варіант.

3. Надамо інструкції для самостійного монтажу та іншу інформацію.

4. Безкоштовно доставимо замовлення.

5. Зробимо монтаж.

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Правильно підібрати теплу підлогу, для конкретних умов експлуатації досить важливо. Необхідно врахувати вид підлогового покриття, необхідність облаштування цементно-піщаної стяжки, режим експлуатації. Від цього буде залежати коректна робота такої системи та її довговічність.

 

По-перше, необхідно відзначити те, що електрична тепла підлога монтується не по всій площі приміщення. Укладання не здійснюється під меблі, котрі встановлені стаціонарно і, відповідно, під побутовою технікою (холодильник, пральна машина, посудомийка). Можлива установка під меблі, яка має ніжки висотою чотири сантиметри і вище. Необхідно, щоб вся поверхня підлоги, під якою змонтований нагрівальний елемент, мала однакову тепловіддачу і відведенню тепла ніщо не перешкоджало.

 

Відповідно, простий калькулятор теплої підлоги виглядає так - від загальної площі необхідно відняти площу меблів, в площині підлоги, встановленої стаціонарно і побутової техніки, а також площу відступу від стін (як правило, ширина 10 сантиметрів помножена на довжину стін).

Наступним важливим аспектом, який необхідно враховувати при розрахунку площі монтажу електричної підлоги - режим експлуатації. Якщо наприклад, передбачається, що електрична тепла підлога буде використовуватися в режимі єдиного джерела тепла, а із загальної площі кімнати в чотирнадцять квадратних метрів, вільними для монтажу є всього 7 квадратних метрів, рекомендується встановити систему підвищеної потужності. А саме, нагрівальний кабель або гріючий мат, які матимуть тепловіддачу на рівні 180-200 ват, на один кв. м. У комбінації, з електричною теплою підлогою підвищеної потужності, рекомендується використовувати у вигляді підлогового покриття керамічну плитку. Вона не має обмежень по температурі максимального нагріву, на відміну від ламінату або паркету. Однак, якщо все-таки, ви хочете використовувати ламінат або паркет, багато виробників випускають дані покриття, які дозволяють використання поверх теплої підлоги. У даній ситуації, уважно ознайомтеся з рекомендаціями виробника, щодо температурного режиму експлуатації.

 

Важливим компонентом електричної підлоги, без урахування якого неможливо провести розрахунок вартості системи, є керуючий пристрій - терморегулятор. Вони бувають двох видів - механічний і програмований. Механічний терморегулятор, конструктивно представляє простий пристрій з базовим функціоналом - вибір температури підлоги, а також включення і виключення системи. Він найдоступніший за ціною, і ергономіці. У свою чергу, програмовані терморегулятори дозволяють запрограмувати включення теплої підлоги за графіком. Найбільш просунуті моделі дозволяють управляти системою обігріву за допомогою смартфона. Варто відзначити, що базова модель програмованого регулятора підлоги, несуттєво відрізняється за ціною від механічного. До того ж, в нашому магазині, досить часто діють знижки або проводяться акції.

 

Отже, для того щоб правильно розрахувати теплу підлогу, потрібно:

- вказати тип підлогового покриття, з урахуванням режиму використання системи обігріву;

- вибрати тип терморегулятора;

- вказати площу монтажу електричної підлоги.

 

Можете скористатися формою для розрахунку теплої підлоги або зателефонувати нам - допоможемо підібрати оптимальний варіант.

 

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Щоденно з 9 до 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

 

Графік роботи Call-центру

 

Купить в Киеве, Одессе, Днепре, Харькове, Львове, Виннице, Ивано-Франковске, Кропивницком, Луцке, Николаеве, Полтаве, Ровно, Сумах, Тернополе, Ужгороде, Херсоне, Черкассах, Хмельницком, Чернигове, Черновцах.

Новини

Акції

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"

Контакти

Про нас

Гарантія

Доставка та оплата

Співпраця

Cтатті Інструкції

Форум

Відгуки

RU

UA