Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Nexans де виробляється?

Електрична тепла підлога Nexans виробляється в Норвегії. Саме даним виробником, були виготовлені перші системи електричної підлоги, понад 80 років тому. Мова йде про системи обігріву, на основі резистивного нагрівального кабелю. На даний момент Нексанс, є преміум виробником електричної теплої підлоги. Гарантія на системи обігріву, становить двадцять років. Однак, гарантійні випадки, одиничні за більш ніж 15 років, на протязі яких дана продукція представлена в Україні. Подібна ситуація і в світі. Є підтверджені випадки використання кабельного обігріву протягом більш ніж 30 років, без єдиного ремонту. Заміна відбувалася, лише в рамках реконструкції будівлі та оновлення всієї інженерної інфраструктури. Термін експлуатації перевищує, термін гарантійних зобов'язань.

 

Щодо самих систем. Це може бути як тепла підлога, так і системи антиобледеніння та сніготанення. Для організації електричної підлоги, використовується два види нагрівального кабелю і один тип гріючого мату. Правильно підібрана система, здатна забезпечити не тільки комфортний підігрів підлогового покриття, але і бути єдиним джерелом тепла в квартирі, будинку або офісі.

 

Гріючий кабель, монтується за допомогою монтажної стрічки, яка попередньо закріплена на бетонній основі. Змінюючи крок укладання, можна отримати потужність від 120 до 226 ват, на один квадратний метр. Такого діапазону потужності більш ніж достатньо, для будь-якого режиму експлуатації. Кабель може монтуватися як в стяжку, так і в плитковий клей. Для укладання в стяжку використовується Nexans TXLP 2 R. Він має товщину 7 міліметрів і потужність 17 ват на один погонний метр. Для укладання в шар плиткового клею, застосовується Nexans Millicable flex. Він має потужність 15 ват на один погонний метр і товщину 4 міліметри.

 

Також, ще одним популярним видом теплого Нексанс, є гріючий мат - Nexans Millimat. Він призначений для укладання безпосередньо в шар плиткового клею і має мінімальну товщину 4.5 міліметра. Конструктивно представляє синтетичну сітку, на якій зафіксований тонкий нагрівальний провід.

 

Для управління теплою підлогою, використовується терморегулятор. В асортименті Nexans, є як механічні, так і програмовані регулятори. Механічний терморегулятор Nexans, має базовий функціонал - кнопку включення і виключення живлення, а також коліщатко для вибору температури. Програмований дозволяє включати теплу підлогу, за графіком. Наприклад, вранці і ввечері, в певні години.

 

 

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Акції

Гарантія

Статті Інструкції

Новини

Доставка та оплата

Форум

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"