Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Кабель Nexans де купити?

Під брендом Nexans виробляється кілька різновидів, електричних теплих підлог. Всі вони представлені в нашому магазині, з офіційною гарантією в 20 років. Асортимент включає, два види гріючого кабелю Nexans і мат. Кабель виготовляється, різної потужності 15 або 17 ват, на один погонний метр. Він призначений для різного способу монтажу.

 

Той, який має меншу потужність в 15 ват, крім того, має мінімальний діаметр, близько 4 міліметрів, завдяки чому, він відмінно монтується в шар плиткового клею, безпосередньо під поверхню кахлю. Для отримання рівномірного прогріву підлогового покриття, рекомендується його монтувати з кроком 7.5 сантиметрів. Якщо він буде монтуватися, наприклад в штроби, і висота від рівня, на якому він змонтований до рівня фінішної поверхні, буде складати близько тридцяти міліметрів, тоді його можна встановити з кроком десять сантиметрів.

 

Однак, варто враховувати той факт, що потужності при укладанні з кроком в десять сантиметрів, буде достатньо лише для комфортного підігріву поверхні підлоги. Бути основним джерелом тепла такий електропідлога зможе, тільки в приміщеннях з мінімальними тепловтратами. Більш потужний кабель, який має 17 ват на погонний метр, призначений для укладання в шар цементно-піщаної стяжки товщиною близько 30 - 50 міліметрів. Також, може укладатися з різним кроком - від 7.5 до 12.5 сантиметрів. В обох випадках, в якості підлогового покриття може використовуватися будь-який варіант: керамічна плитка, ламінат, паркет і інші. Однак, слід враховувати рекомендації виробника покриття, щодо температурного режиму експлуатації.

 

Ще одним популярним різновидом теплої підлоги Нексанс, є гріючий мат Nexans Millimat. Він призначений, для монтажу безпосередньо в шар плиткового клею, під поверхню кахлю. Має мінімальну товщину і самоклейку основу, завдяки чому є відмінним рішенням для приміщень, де неможливо підняти рівень фінішного підлогового покриття. Крім того, є максимально зручним в монтажі, завдяки своїй конструкції. Має потужність 150 ват на один квадратний метр. Цього достатньо для підтримки комфортної температури підлогового покриття, а також для обігріву приміщень з мінімальними тепловтратами.

 

Також, асортимент компанії Нексанс представлений терморегуляторами: механічним і програмованими. Найпростіші, механічні дозволяють підтримувати температуру підлогового покриття, в діапазоні температур до 40 градусів С. За допомогою, програмованих регуляторів Nexans, ви можете налаштувати режим автоматичного включення системи в потрібний для вас час.

 

 

Hemstedt німеччина

Гарантія - 20 років

замовити зараз

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"