Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Інфрачервона тепла підлога що це?

Досить часто при виборі електричної теплої підлоги, виникає питання, щодо особливостей застосування, режиму експлуатації і технології, яка використовується в тому чи іншому варіанті. Інфрачервона тепла підлога, набула поширення не так давно. І не дивно, адже це найдоступніший варіант з подібних систем. Але, крім приємної ціни, також варто не забувати про правильний вибір даної системи, виходячи з умов експлуатації, параметрів приміщення і виду підлогового покриття.

 

Плівкова електрична підлога, що це таке і на що варто звернути увагу. В першу чергу, при виборі даної системи, варто врахувати умови експлуатації, зокрема вид підлогового покриття, спільно з яким вона може застосовуватися. Інфрачервона плівкова тепла підлога, призначена для укладання сухим способом. Монтувати її в шар будівельної суміші, як і у вологих приміщеннях - не рекомендується. В першу чергу, це пов'язано з тим, що інфрачервона підлога не є на 100% герметичною системою. Всі з'єднання робляться, безпосередньо під час монтажу системи. При монтажі необхідно здійснити гідроізоляцію, у вигляді поліетиленової плівки, в разі використання спільно з ламінатом або паркетом. Або гіпсоволокної плити, якщо передбачається використання м'якого покриття для підлоги - лінолеуму або ковроліну.

 

Плівкова тепла підлога може використовуватися в якості єдиного або додаткового джерела тепла. У першому випадку, бажано щоб площа, на якій вона змонтована, була не менше 70%, щодо всієї площі приміщення. Поверх зон монтажу електричної підлоги, не рекомендується встановлювати меблі, без ніжок, або побутову техніку. Якщо не виконати цю умову - система може вийти з ладу, а ламінат або паркет деформуватися, в наслідок впливу підвищеної температури.

 

Як альтернативу плівковій інфрачервоній підлозі, варто розглянути нагрівальний кабель або гріючий мат, який монтується в шар стяжки. У ситуації, якщо ви вирішили укласти кабельну теплу підлогу, на етапі, коли цементно-піщана стяжка вже облаштована - не проблема. Нагрівальний кабель можна змонтувати в штроби. Штроби рекомендується замазати плитковим клеєм для теплої підлоги. Гріючий кабель буде незначно дорожче, але він має ряд переваг. Найголовніша з яких - гріючий кабель або нагрівальний мат, мають повну герметичність. Вони виробляються у вигляді готових комплектів, повністю виконаних на заводі. Дані види систем обігріву виробляються в світі, більше 80 років і зарекомендували себе, як системи, що мають високу надійність.

 

 

Hemstedt німеччина

Гарантія - 20 років

замовити зараз

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"