Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

+38 093 425 4380

Як зробити економічні теплі підлоги?

При виборі електричної теплої підлоги, для квартири, будинку або дачі, який крім якісної та довговічної роботи, також вимагатиме мінімальних витрат на обслуговування, необхідно враховувати кілька факторів.

 

По-перше, потрібно утеплити основу підлоги, для мінімізації тепло втрат (актуально, як для квартири так і для дому).

Найбільш поширені способи:

- керамзит або пінопластові кульки, в стяжку;

- екструдований пінополістирол.

 

Важливо! Для холодних приміщень (балкон, лоджія, веранда) утеплення є обов'язковим! У протилежній ситуації - тепловтрати можуть перевищувати потужність системи.

Наступний етап - правильний вибір підлогового покриття.

Найбільш ефективною, з точки зору акумуляції тепла, є керамічна плитка або керамограніт.

 

Дерево, ламінат, паркет, паркетна дошка або коркове покриття, не володіють високим ступенем тепло акумуляції. Крім того, їх максимальну температуру необхідно обмежувати, для того щоб не пошкодити.

Наступний етап - вибір правильної потужності системи обігріву, в залежності від режиму експлуатації.

 

Якщо встановлено систему з надлишковою потужністю (в межах відповідних характеристик підлогового покриття) - вихід на робочу температуру відбудеться швидше. Також, буде запас по продуктивності, для найхолодніших днів і міжсезоння.

У ситуації, коли змонтовано електричну підлогу, продуктивність якої нижче тепло втрат - підігрів буде працювати більшу частину часу, не досягаючи необхідної температури.

 

Відповідно, менша потужність, може бути причиною перевитрат електричної енергії.

Для того, щоб зробити правильний вибір - проконсультуйтеся з фахівцями нашого магазину. Крім того, важливим елементом, який забезпечує економну експлуатацію - терморегулятор.

 

Найпростіші, механічні, мають обмежений функціонал - включення/вимикання та вибір температури. Якщо забули вимкнути, пішовши на роботу або виїхавши в двох тижневе відрядження - весь проміжок часу, система буде працювати споживаючи електричну енергію.

 

Більш вигідними, є програмовані регулятори, за допомогою яких можна задати режим роботи, в межах 6 часових зон, для групи днів (будні, вихідні) або для кожного дня, окремо. Також, виробляються терморегулятори, якими можна керувати віддалено, з будь-якої точки світу, де доступний інтернет.

 

Для отримання додаткових консультацій або безкоштовного розрахунку електричної підлоги - замовте зворотний дзвінок або подзвонить 044 228 0643.

Миттєвий прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги", 2013