Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

+38 093 425 4380

Як робити теплу підлогу?

Якщо у вас виникло дане питання, в зв'язку з бажанням самостійного монтажу або вибору найбільш практичної та надійної системи - ми рекомендуємо звернути увагу на один з видів електричної теплої підлоги.

Це одна з найдоступніших, для якісного самостійного монтажу, систем стаціонарного електричного обігріву (після консультацій з фахівцями та ознайомлення з відповідними інструкціями).

 

В першу чергу, необхідно розглянути послідовність проведення робіт по формуванню "пирога" підлоги.

Слід приділити увагу утепленню основи, не залежно від типу використовуваної електричної підлоги.

Найпоширеніші варіанти:

- керамзит в цементно-піщану стяжку;

- пінопластові кульки, також - в стяжку;

- екструдований пінополістирол, товщиною від 20 до 50 мм, в залежності від потенційних тепло втрат приміщення та його цільового використання.

 

Наступний етап - вибір виду електричної підлоги.

При облаштуванні, цементно - піщаної стяжки, варто звернути увагу на гріючий кабель, який встановлюється в її основу. Якщо стяжка облаштована, а в ролі фінішного покриття буде виступати керамічна плитка або керамограніт, рекомендуємо звернути увагу на гріючий мат або тонкий нагрівальний провід, зменшеної потужності. Вони виготовляються у вигляді герметичних і готових до установки комплектів, різної довжини або площі.

В обох випадках, електрична підлога може бути як основним так і додатковим, комфортним джерелом тепла, з урахуванням реальних тепло втрат.

 

Наступний, досить поширений варіант - інфрачервона плівка.

Дана електрична тепла підлога, монтується між чистовою цементно-піщаною стяжкою та ламінатом, паркетом, паркетною дошкою. Особливу увагу необхідно звернути на якісне виконання клем, а також облаштування гідроізоляції (гріючі смуги з'єднуються в момент монтажу). Для того, щоб дізнатися, яким чином це краще зробити - проконсультуйтеся з нашими фахівцями.

 

Завершальним етапом, є вибір терморегулятора: механічного або програмуючого.

Перший - більш простий в управлінні.

Другий варіант - здатний знизити вартість експлуатації системи, а також деякими моделями можна керувати віддалено.

Установка терморегулятора повинна здійснюватися на етапі укладання нагрівального кабелю, мату або інфрачервоної плівки. Важливо змонтувати виносний термодатчик в герметичну та жорстку гофру, діаметром від 16 міліметрів.

 

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання або потрібно безкоштовно підібрати електричну підлогу, відповідно до параметрів вашого приміщення, квартири або будинку - замовте зворотний дзвінок або передзвоніть 044 228 0643. Чекаємо на ваш дзвінок.

Миттєвий прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги", 2013