Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

+38 093 425 4380

головна

>

головна укр

>

інструкції огляди статті

>

як вибрати теплу підлогу 6

>

правильна установка електричної теплої підлоги

Як правильно постелити теплу підлогу?

Кожен вид електричної теплої підлоги, має свою технологію монтажу.

 

Перша група електричної підлоги, кабельної, монтується в шар будівельної суміші.

Гріючий провід встановлюється в шар цементно-піщаної стяжки, товщиною від 3 до 5 сантиметрів. Також, випускатися деякі моделі, які монтуються в шар плиткового клею.

Найбільш важливі моменти:

- правильно підібрана потужність (на кв. м.) та крок монтажу;

- якісно виконана стяжка або шар плиткового клею (однорідність, відсутність пустот).

Для правильного підбору кількості кабелю, в залежності від кроку монтажу, необхідної потужності - зверніться до нашого фахівця.

 

Наступна електрична підлога, яка є найбільш простою для самостійної установки - гріючий мат. Представляє синтетичну або скловолокнисту сітку, на якій зафіксовано гріючий провід. Завдяки конструкції, відсутній ризик отримати зони не прогріву, в наслідок неправильно підібраного кроку.

Обидва види кабельного нагріву, представлені широким асортиментом і, відповідно, ціною від доступної до провідних світових виробників.

На весь товар надається офіційна гарантія від 12 до 20 років.

 

Також, випускаються гріючі мати, які монтуються сухим способом, між стяжкою та ламінатом, паркетом, паркетною дошкою, ковроліном і іншим покриттями.

 

Незалежно, від обраного типу електричної підлоги, попередньо необхідно утеплити основу підлоги (керамзит, пінопластові кульки, екструдований пінополістирол). Від цього буде залежати ефективність системи, рівень витрат, що супроводжують її експлуатацію.

 

Наступний вид електричної підлоги, який набув широкого поширення - інфрачервона плівка. Крім того, він досить часто використовується у випадках, коли чистове стягування облаштовано і немає можливості підняти рівень фінішного покриття. Має товщину близько 0.3 міліметра.

Також, рекомендуємо її монтувати на утеплену основу підлоги.

Встановлюється на підкладку, під ламінат. Зверху плівкового обігріву, укладається поліетиленова плівка (для гідроізоляції). Монтаж завершується укладанням ламінату, паркету або паркетної дошки.

 

Також, важливою частиною монтажу електропідлоги, є установка терморегулятора, за допомогою якого здійснюватиметься управління системою.

 

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання або вам необхідно підібрати оптимальний варіант теплої підлоги, згідно ваших побажань і конфігурації приміщення - замовте дзвінок або зателефонуйте 044 228 0643. Чекаємо на ваш дзвінок.

Миттєвий прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги", 2013