Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

+38 093 425 4380

Як постелити теплу підлогу під ламінат?

Підхід до установки електричної теплої підлоги під ламінат дещо відрізняється від подібної операції, при монтажі під керамічну плитку.

Головна відмінність - обмеження по максимальній потужності/температурі підлогового покриття.

 

У даній ситуації, можливе використання всіх видів електричної підлоги:

- гріючого кабелю;

- нагрівального мату;

- інфрачервоної плівки;

- інших систем електро підігріву.

 

Почнемо, з нагрівального дроту. Ця категорія представлена широким асортиментом. Як правило, монтується в шар цементно - піщаної стяжки, товщиною 3 - 5 сантиметрів. Деякі моделі, можна встановлювати в шар тонкої стяжки. Перед тим як зробити свій вибір - проконсультуйтеся з нашим фахівцем.

Мат, також, можна встановлювати в шар тонкої цементно-піщаної стяжки. Даний тип електричної підлоги - найпростіший для самостійного монтажу. Асортимент не менш широкий та різноманітний.

 

Поверх, стяжки, в яку змонтована система обігріву, необхідно укласти підкладку під ламінат. Радимо вибирати з тих, які мають гарну теплопровідність, для досягнення максимальної ефективності системи при мінімальних витратах на експлуатацію.

Також, важливим фактором повинна бути екологічність, відсутність шкідливих випарів при нагріванні.

 

Крім того, варто подбати про попереднє утеплення основи підлоги. Від якості виконаних робіт, на цьому етапі, залежить майбутнє енергоспоживання.

Важливо! Більшість виробників ламінату, рекомендують обмежувати температуру покриття, на рівні - 28-29 С, іноді - 27С. Уважно ознайомтеся з інструкцією по експлуатації.

Не рекомендуються системи великої потужності.

 

Наступним типом підігріву, який досить часто монтується під ламінат - інфрачервона плівка.

Основна причина, його популярності - доступна ціна, в комбінації з обмеженим вибором електричної підлоги, який монтується на готову стяжку/підкладку, перед укладанням ламінату.

Однак, особливу увагу необхідно звернути на облаштування гідроізоляції, за допомогою поліетиленової плівки, безпосередньо перед установкою ламінату. Важливо, якісно ізолювати плівковий обігрів від попадання вологи, оскільки всі провідні з'єднання виконуються самостійно, в момент монтажу і не герметичний на 100%.

 

Відмінною альтернативою плівці, є мат для монтажу під ламінат або паркет, який виготовляється у вигляді готових герметичних комплектів, сертифікованих для продажу на ринку ЄС. Також, подібна електрична підлога, може поєднувати в собі функції підкладки, звукоізоляції і, відповідно, гріючого елемента (Devi dry).

Також, подібні мати є у інших виробників, а саме:

- Arnold Rak FHL;

- Fenix Allum;

- In-Term AFMAT.

 

Для того щоб отримати додаткову консультацію або замовити безкоштовний прорахунок електричної теплої підлоги, замовте безкоштовний дзвінок або зателефонуйте 044 228 0643.

Ми чекаємо вашого дзвінка.

Миттєвий прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги", 2013