Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

+38 093 425 4380

головна

>

головна укр

>

інструкції огляди статті

>

як вибрати теплу підлогу 5

>

гідроізоляція до встановлення електро теплої підлоги

Як зробити гідроізоляцію у ванній під теплу підлогу?

Електрична тепла підлога у вигляді нагрівального кабелю або матів, не вимагає додаткової гідроізоляції, оскільки:

- виготовляється у вигляді готових, герметичних комплектів;

- монтується в однорідний і суцільний шар будівельної суміші (цементно - піщана стяжка або плитковий клей).

 

Важливо! Кабельна електрична підлога, для використання всередині приміщень виробляється, виключно у вигляді готових і герметичних комплектів, певної довжини або площі.

Обрізати гріючу жилу - забороняється. Крім втрати герметичності, виникає ризик передчасного виходу з ладу то коштовного ремонту. На ділянках з пошкодженим нагрівальним елементом необхідно демонтувати плитку, стяжку!

Нагрівальний кабель виробляється в відрізному вигляді (на бухті довжиною від 100 до 1000 метрів), виключно для систем сніготанення, анти обмерзання або вирішення інших технологічних завдань.

 

Такі системи не застосовуються для обігріву житлових приміщень, оскільки використовувана ізоляція передбачає установку на вулиці. Також, рівень електромагнітного випромінювання вище, ніж у подібних систем призначених для монтажу в житлових приміщеннях.

Завдяки обов'язковій умові висуваємим, до фінішних характеристик будівельних сумішей, в які монтуються кабельні системи обігріву (однорідність, відсутність пустот, повітряних бульбашок і тріщин) - забезпечується відмінна волого і водозахищеність системи.

 

Винятком є душові кабіни, без піддону. У такій ситуації слід гідроізолювати підлогу, з метою не проникнення води на поверх розташований нижче. Для цього може використовуватися як рідке скло так і різні рідкі гідроізолятори на каучуковій або силіконовій основі.

 

Увага! Не рекомендуємо монтувати в приміщеннях з підвищеною вологістю, інфрачервону плівку, через недостатню вологозахищеність подібної системи.

 

Якщо у вас виникли питання або необхідно безкоштовно підібрати або розрахувати систему електро обігріваємої підлоги - замовте безкоштовний дзвінок або зателефонуйте 044 228 0643.

Миттєвий прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги", 2013