Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Електрична тепла підлога скільки споживає енергії?

Тепла підлога може використовуватися для різних завдань, а також монтуватися різним способом. Однак, перше на чому варто було б зупинитися, перед тим як навести конкретні цифри споживання тієї чи іншої системи - наявність попереднього утеплення основи підлоги. В першу чергу, це стосується холодних, за проектом, приміщень, таких як балкон, лоджія, тераса, веранда, гараж та інших. Мова йде про утеплення основи підлоги за допомогою екструдованого пінополістиролу. Також, наприклад, на балконі або лоджії, подібним способом варто утеплити стіни і стелю. Рекомендована товщина екструдованого пінополістиролу - від 2 до 5 сантиметрів, в залежності від приміщення. Наявність, попереднього якісного утеплення, допоможе знизити витрати на експлуатацію електричної підлоги, а також, якщо мова йде про холодні приміщення - це буде гарантією того, що тепла підлога впорається з поставленим завданням.

 

Потужність самої системи залежить, від майбутнього режиму експлуатації. Чи буде це єдине джерело тепла в квартирі, будинку або офісі. Або ж, це буде додатковий підігрів, завданням якого буде підтримка комфортної температури підлогового покриття. У першому випадку, найчастіше потужність елктропідлоги, становить від 170 до 200 ват, на один квадратний метр. У другому - близько 150 ват.

 

Для підігріву підлоги за допомогою електрики, зараз використовуються два типи систем: на основі інфрачервоної плівки і кабельна тепла підлога. У першому випадку, така система використовується для укладання під ламінат або паркет, сухим способом. Плівковий підігрів підлоги, отримав широку популярність, завдяки доступній ціні. Більшість виробників, виробляють плівку в єдиному стандарті потужності - 220 ват, на один квадратний метр. Заливати плівку шаром будівельної суміші - заборонено.

 

Кабельна електрична підлога, може бути двох типів: нагрівальний кабель і гріючий мат. Обидва варіанти, виготовляються у вигляді готових комплектів різної довжини або площі. У випадку з кабелем, довжина одного комплекту перебуває в діапазоні від 5 до 200 погонних метрів. Що, при кроці монтажу в 10 сантиметрів, дозволяє його укласти на площу від - 0.5 до 20 квадратних метрів. Потужність на один погонний метр - від 10 до 20 ват. (при кроці укладання 10 сантиметрів - від 100 до 200 ват на кв. м.). Мат виготовляється також, у вигляді готових комплектів. Потужність в перерахунку на один квадратний метр, становить від 150 до 200 ват. З обох варіантів кабельної теплої підлоги, можна вибрати той варіант, який буде відповідати майбутньому режиму експлуатації.

 

Якщо у вас виникли питання, щодо вибору теплої підлоги - залиште заявку на сайті або передзвоніть нам. Допоможемо підібрати оптимальний варіант, який відповідатиме вашим вимогам.

 

 

Hemstedt німеччина

Гарантія - 20 років

замовити зараз

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"