Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Електрична тепла підлога що це таке?

Електрична тепла підлога, вже тривалий період часу застосовується для повного обігріву приміщень або, лише для підтримання комфортної температури підлогового покриття. Крім того, подібні рішення використовуються для танення льоду і снігу на вулиці. Відмінність лише, в більш високій потужності та інших системах управління. В обох ситуаціях, мова йде про рішення на основі резистивного гріючого кабелю. Його принцип простий - при протіканні по ньому напруги, він нагрівається, нагріваючи стяжку, плитковий клей і підлогове покриття. Чим довше подається напруга, тим до більшої температури він нагрівається.

 

Для того, щоб, нагрів подібної системи був контрольованим, невід'ємною частиною будь-якої електричної підлоги, є терморегулятор. Найпростіші моделі оснащені, виносним датчиком температури підлоги, який монтується в зоні укладання нагрівального елементу. Більш просунуті моделі, також комплектуються виносним датчиком температури повітря.

 

Кабельний обігрів, виробляється двох типів: нагрівальний кабель і гріючий мат. Перший тип систем, призначений для укладання в шар цементно-піщаної стяжки, товщина якої повинна складати від 30 до 50 міліметрів, залежно від кроку монтажу. Він виготовляється у вигляді готових комплектів, різної довжини, які дозволяють укласти таку електричуе підлогу, на площі від 0.5 до 20 квадратних метрів. Кабель фіксується за допомогою металевої монтажної стрічки, з кроком кратним 2 або 2.5 сантиметрам. Змінюючи крок укладання, можна отримати будь-яку потужність, на один квадратний метр - від 100 до 200 ват. Для різних режимів експлуатації і типів приміщень, рекомендована потужність буде різною. Так, наприклад, якщо тепла підлога, буде єдиним джерелом тепла в кімнаті, рекомендується щоб її потужність була в межах від 170 до 200 ват, на один кв. м. Якщо необхідно, лише підтримувати комфортну температуру підлогового покриття, буде достатньо 150 ват на кв. м.

 

Ще один вид кабельної теплої підлоги, нагрівальний мат, призначений для укладання в шар плиткового клею. Він має мінімальну товщину, завдяки чому, він не підвищує фінішний рівень підлогового покриття. Виробляється, також у вигляді готових до монтажу комплектів, різної площі - від 0,5 до 20 квадратних метрів. Його потужність становить від 150 до 200 ват, на один кв. м., з залежності від виробника і моделі. Також, як і кабель, він може як єдиним, так і додатковим джерелом тепла, який забезпечує лише комфортну температуру підлогового покриття. В даному, випадку - керамічної плитки.

 

 

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"