Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Devi тепла підлога скільки споживає енергії?

Електрична тепла підлога Devi виробляється різних видів, для монтажу сухим способом, в стяжку або в плитковий клей. Однак, підбираючи потужність електричної підлоги, необхідно, в першу чергу, враховувати режим експлуатації подібної системи, а не керуватися виключно бажанням мінімізувати майбутні витрати, на її експлуатацію. Неправильно підібрана потужність, може бути причиною неправильної роботи електричної теплої підлоги або призвести до псування підлогового покриття. В асортименті Devi, є системи, як для різного способу монтажу, так і для різних режимів експлуатації.

 

Відносно режимів експлуатації. Можливе використання електричної теплої підлоги, в якості додаткового джерела тепла, який забезпечує лише комфортну температуру підлоги або в режимі єдиного і основного джерела тепла в приміщенні. У кожному з випадків, рекомендована потужність системи, буде різною. Якщо електрична підлога забезпечує лише комфортний підігрів підлогового покриття - досить близько 150 ват на один квадратний метр. Якщо, крім теплої підлоги, немає інших джерел тепла - його потужність повинна становити від 170-180 ват на один квадратний метр. У першому випадку, може використовуватися будь-яке підлогове покриття. У другому - бажано застосувати керамічну плитку. Вона не має обмежень по температурі нагріву і може бути змонтована на електричну підлогу будь-якої потужності, за умови, що покладена на плитковий для теплої підлоги.

 

Відносно самих видів теплої підлоги Devi. Якщо ви ще плануєте заливати цементно-піщану стяжку, рекомендується використовувати нагрівальний кабель Deviflex 18T. Змінюючи крок його укладання, можна отримати потужність від 144 до 240 ват, на квадратний метр. Крок монтажу, кратний 2.5 сантиметрам. Найчастіше це 10 сантиметрів. В такому випадку, потужність теплої підлоги на один квадратний метр, становитиме 180 ват. Рекомендується, щоб товщина цементно-піщаної стяжки, в яку змонтовано даний кабель, була в діапазоні від 3 до 5 сантиметрів. Залежно від потужності системи, покриттям підлоги може бути як керамічна плитка, так і ламінат або паркет.

 

Ще одним видом теплої підлоги Devi, який досить популярний - нагрівальний мат. Він монтується на готову стяжку, безпосередньо в шар плиткового клею. Компанією Деві, він виробляється двох стандартів потужності - 150 або 200 ват, на кв. м. Мова йде про Devicomfort 150T або Devicomfort 200T. Також, в разі заливки матів тонкий шаром стяжки, можливе укладання ламінату або паркету. Однак, в даному випадку, важливо уважно ознайомитися з рекомендаціями виробника, щодо температурного режиму експлуатації.

 

Ще одним типом теплої підлоги Devi, є спеціальний мат для монтажу сухим способом, безпосередньо під ламінат або паркет. Мова йде про Devidry 100.

 

 

Нагрівальні мати

від 210 грн

замовити зараз

Терморегулятори

від 499 грн

замовити зараз

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги",