Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Де купити теплу підлогу?

Електрична тепла підлога давно стала невід'ємною частиною сучасного ремонту. Крім питання вибору, часто стоїть питання гарантії та, відповідно місця покупки самої системи. Наш магазин є офіційним дистриб'ютором всіх представлених на сайті брендів. Для споживача це означає, що на будь-якиу придбану у нас тепла підлогу поширюється офіційна гарантія. Для кабельних систем обігріву, а саме нагрівальний кабель і гріючий мат, вона становить від 12 до 20 років.

 

У розрізі виробників, гарантійні зобов'язання виглядають так:

Nexans, Норвегія - 20 років.

Devi, Данія - 20 років.

Veria, Данія - 12 років.

Arnold Rak, Німеччина - 20 років.

Ryxon, Латвія - 20 років.

Extherm, Німеччина - 20 років.

Hemstedt, Німеччина - 20 років.

Woks, Україна - 20 років.

GrayHot, Україна - 20 років.

Fenix, Чехія - 20 років.

Interm, Чехія - 20 років.

Volterm, Україна - 20 років.

 

У всіх перерахованих виробників, в асортименті є нагрівальний кабель і гріючі мати. Терморегулятори, є в асортименті деяких виробників. Допускається використання терморегуляторів і теплої підлоги різних виробників. Гарантія на терморегулятори, придбані в нашому магазині - від 2 до 5 років.

На інфрачервону плівку надається гарантія від 10 до 15 років, в залежності від бренду.

Гарантійні зобов'язання зберігатися, також при самостійному монтажі будь-якої з систем теплої підлоги. Найголовніше - дотримуватися технології укладання. Для кабельних систем, важливо не пошкодити сам нагрівальний резистивний кабель. Випадково його пошкодити досить складно, оскільки, навіть самий бюджетний гріючий провід має надійний алюмінієвий екран, що захищає його від механічних впливів. Перевірити кабельну систему обігріву на відсутність механічних пошкоджень досить просто - необхідно заміряти її опір і зіставити його з заводським. Друга умова, якої необхідно дотримуватися - кабельна система обігріву повинна знаходитися в рівномірному шарі будівельної суміші, без повітряних бульбашок. Виконавши ці нескладні вимоги, забезпечите працездатність електричної теплої підлоги на термін, що перевищує час гарантійних зобов'язань.

 

Придбавши теплу підлогу в нашому магазині, крім офіційної гарантії, ми вам запропонуємо кращу ціну на ринку. За всіма брендам теплої підлоги, ми працюємо безпосередньо з виробником, без торгових дилерських націнок. Незалежно від того, де ви знаходитесь (у Львові, Харкові, Дніпрі, Києві, Одесі), ми доставимо Ваше замовлення протягом найближчих годин або максимум - доби.

 

Якщо у Вас виникли будь-які питання щодо організації системи електричної теплої підлоги - залиште заявку на сайті або зв'яжіться з нами. Проконсультуємо і запропонуємо оптимальний варіант, який буде відповідати Вашим вимогам та конфігурації приміщення.

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Щоденно  з 9 до 20

Про нас

Контакти

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"