Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

Чим шкідлива електрична тепла підлога?

Одним з міфів, який стосується електричної теплої підлоги, є інформація про їїо шкідливість. Зокрема - про високий рівень електромагнітного поля, яке може нашкодити людині. Варто відзначити, що дане питання, найчастіше задається, при виборі одного з видів кабельних систем: нагрівальний кабель або гріючий мат. Обидва типи теплої підлоги виробляються як двожильнимим, так і одножильними.

 

Так, наприклад, рівень магнітного поля, що вимірюється в μT (мікротесела), на відстані від 5 до 50 сантиметрів, становить:

- для одножильного кабелю, в межах від 1,5 до 4.5 μT;

- для двожильного - від 0,03 до 2,7 μT.

 

Варто зазначити, що міжнародний стандарт для нагрівального кабелю EN 50366 2003, регламентує максимальний поріг для подібних систем, на рівні 100 μT. Відповідно, вимірювані показники далекі, від допустимих граничних значень.

 

Для порівняння, варто зазначити рівень магнітного поля, для побутових електричних приладів, які нас оточують. Електрична бритва - 25-100 μT; електричний фен - 3-0 μT; комп'ютер - 0,05-1 μT. Магнітне поле землі становить 25-700 μT.

 

Однак, існує ще одна небезпека, яка пов'язана з електричною теплою підлогою, а саме - ймовірність, ураження електричним струмом. Для того, щоб цього не сталося, необхідно правильно підібрати саму систему, а також здійснити її монтаж.

 

Зупинимося, на нюансах, які стосуються кабельних систем електричної підлоги: гріючого кабелю та нагрівального мату. Обидві ці системи реалізовані з використанням резистивного гріючого кабелю. Основна різниця між ними - спосіб монтажу. Гріючий кабель укладається в шар цементно-піщаної стяжки, товщиною близько трьох сантиметрів. Мат, монтується відразу в плитковий клей. Обидві системи, виробляються у вигляді готових до монтажу комплектів, певної довжини і площі (у більшості виробників, в діапазоні від 0.5 до 15 кв.м.). Вибір довжин і площ - великий. Важливо правильно вибрати комплект потрібної площі або розміру, який буде відповідати параметрами вашого приміщення. Кабельна тепла підлога, є герметичною. Всі з'єднання виконані за допомогою герметичних муфт, на заводі. Саме, завдяки цьому гарантується високий рівень безпеки. Вкорочувати самостійно, грїючу жилу кабелю заборонено.

 

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання - передзвоніть нам або залиште заявку на сайті. Передзвонимо і допоможемо підібрати тепла підлога, який буде відповідати вашим вимогам.

 

 

Нагрівальні мати

від 210 грн

замовити зараз

Терморегулятори

від 499 грн

замовити зараз

Безкоштовний прорахунок теплої підлоги

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"