Центр теплих підлог

Приймання замовлень:

ПН - НД    9 - 20

+38 044 228 0643

+38 095 126 8642

+38 068 597 2191

 

головна

>

головна укр

>

захист від потопу

>

Безкоштовний підбір системи захисту від потопу

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Як працює Аквасторож

Як працює Нептун

Відмінним рішенням, яке на 100% унеможливлює затоплення, в наслідок прориву труби, поломки сантехніки, є система антипотоп. Її принцип досить простий - при попаданні вологи на датчик затоплення, відповідна команда передається на блок управління, який в свою чергу, подає сигнал для перекриття крана. Від моменту попадання води на датчик до перекриття крана, проходить всього дві секунди.

 

На даний момент, найбільш затребуваними і популярними, на ринку є два виробники - Аквасторож і Нептун. Обидва цих виробника, випускають комплекти захисту від потопу, з можливістю монтажу на труби діаметром від 1/2 до 1 дюйма. Це може бути як один, так і два крана в комплекті. Купувати комплектом вигідніше, ніж збирати систему захисту від протікання за окремими компонентами.

 

У продажу є, системи антипотоп як з провідними, так і з бездротовими датчиками. У першому випадку, спланувати розташування кожного з датчиків, необхідно ще до завершення будівельних робіт і укладання кахлю. Якщо кахель вже покладений, тоді варто звернути увагу на системи, які укомплектовані бездротовими датчиками потопу. Один комплект може включати від одного до п'яти таких датчиків. Однак, якщо вам потрібно більше ніж в п'яти зонах контролювати наявність вологи, система може бути укомплектована.

 

Коротенько про особливості систем. Так, наприклад, до особливостей Аквасторож варто віднести наявність трьох джерел живлення. Це є гарантією того, що система спрацює, навіть при відсутності зовнішнього живлення, від мережі. Для того щоб запірні крани були завжди в робочому стані, проводитися їх самоочищення кожні 7 або 24 дня, в залежності від модифікації системи. Інформація, про неполадку та інша технічна інформація, виводяться на керуючий модуль. При виявленні будь-якої несправності - припиняється подача води.

 

До особливостей Нептуна, в першу чергу варто віднести великий вибір комплектацій. Які, наприклад, включають запірний кран і зі слабкострумовим живленням, як в Аквасторож, так і з живленням від мережі. Також, можлива комплектація італійськими кранами Bugatti. У комплекті можуть йти як провідні, так і бездротові датчики затоплення.

 

Гарантія від виробника на Аквасторож, становить - 4 роки. На Нептун - від 4 до 6 років.

Обидві системи тривалий період продаються на ринку і добре себе зарекомендували. Якщо у вас виникли питання - зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті, Також, можете залишити заявку на безкоштовний підбір системи антипотоп.

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо і відповімо на них

Графік роботи Call-центру

Про нас

Контакти

Щоденно  з 9 до 20

Гарантія

Статті Інструкції

Акції

Доставка та оплата

Форум

Новини

Співпраця

Відгуки

 

Захист від потопу затоплень Аквасторож купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях.

Україна знижки акції розпродаж

Інтернет-магазин "Центр теплої підлоги"